Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #377
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Jak donosi "Daily Mail", zawodnik Tottenhamu, Dimitar Berbatow, do końca tygodnia uzgodni warunki kontraktu z Manchesterem United i przeniesie się na Old Trafford za 25 milionów funtów.

Bułgar uda się do Carrington, by sfinalizować swój transfer do klubu z Old Trafford po tym, jak Tottenham wyraził zgodę na rozmowy z 27-latkiem. Barbatow ma podpisać czteroletni kontrakt, dzięki któremu będzie zarabiał w drużynie mistrza Anglii 80 tysięcy funtów tygodniowo.

Manchester United ma nadzieję, że Bułgar będzie piłkarzem "Czerwonych Diabłów" już w piątek, kiedy dojdzie do sesji zdjęciowej klubu przed nowym sezonem. Jeżeli 27-latek podpisze kontrakt z zespołem Sir Alexa Fergusona będzie to duży sukces Szkota, który od 18. miesięcy próbuje sprowadzić Bułgara na Old Trafford.

Również "The Times" potwierdza doniesienia o tym, że już nic nie przeszkodzi Manchesterowi United w sfinalizowaniu transferu Berbatowa. Według gazety Bułgar ma dostać pozwolenie na podróż do Manchesteru i najwcześniej w środę powinien podpisać kontrakt, a także przejść badania medyczne. "The Times" ujawnia również, że klub z Old Trafford ma zapłacić około 28 milionów funtów za reprezentanta Bułgarii, dodając, że przez cały wtorkowy wieczór trwały negocjacje w sprawie odstępnego

No więc to już jest raczej pewne. Osobiście wolałbym Huntera, jednak lepszy rydz niż nic Tongue Potrzebny był nam jeszcze jeden napastnik, mam nadzieję, że wpasuje się do United. Tylko jednego się obawiam. Teraz mamy trzech klasowych napastników: Tevez, Rooney i właśnie Berba. Prawdopodobnie nadal będziemy grać dwoma napastnikami, co będzie oznaczało, że czasem Bułgar będzie musiał usiąść na ławce. Obawiam się, czy nie będzie z tego powodu jakiś fochów ze strony Berby.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-08-2008 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - RedLucas - 13-08-2008 09:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 56 gości