Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Watford 3-1 Manchester United (18.09.2016)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: PL: Watford 3-1 Manchester United (18.09.2016)
Myślę, że można powoli mówić o dołku. Szkoda, że sezon w zasadzie nawet się na dobre nie zaczął, a United pogrąża się w chaosie, ale trzeba upaść, żeby móc powstać. Ostatnie trzy mecze pokazują, że na chwilę obecną Jose nie czuje tego zespołu, nie zna najlepszego ustawienia, ani choćby z grubsza najlepszej 11stki. To co stało się w zeszłym sezonie w Chelsea, chyba nadal rzuca się na niego cieniem. Na chwilę obecną Mou nie ogarnia... powinien kupić ze dwie butelki dobrego wina, podbić do sir Alexa i jak obaj będą mieć już czerwone nosy, pogadać szczerze o pomysłach jak ogarnąć ten chaos, który pojawił się w zespole od meczu z City i usłyszeć wreszcie, od kogoś do kogo ma szacunek, że on albo Rooney, bo autentycznie wierzę, że to właśnie usłyszałby od Ferga.

Jest kilka możliwych opcji, by przynajmniej spróbować ogarnąć ten burdel. Osobiście miałem nadzieję, że już mecz z Watfordem przyniesie jakieś zmiany kadrowo taktyczne, ale Jose zdecydował uparcie trzymać się swoich dotychczasowych pomysłów, bo nie wiem czy cofnięcie i tak grającego coraz głębiej Rooney'a do 3 osobowego środka to jakaś znacząca zmiana. Czas na zdecydowane kroki, odwagi Panie Mourinho!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2016 11:12 przez Silvan.)
19-09-2016 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Watford 3-1 Manchester United (18.09.2016) - Silvan - 19-09-2016 11:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości