Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-1 Leicester City (24.09.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
RE: PL: Manchester United 4-1 Leicester City (24.09.2016)
Obejrzałem właśnie powtórkę, sama przyjemność Smile Jak za starych, dobrych czasów. Trochę narzekaliście na drugą połowę w naszym wykonaniu, ale ona moim zdaniem zła nie była. Spokojnie mogliśmy wcisnąć jakieś bramki.

Przede wszystkim różnicę zrobiło postawienie na dwóch Hiszpanów w miejsce dwóch kloców. Ruchliwy Herrera, który moim zdaniem zagrał jeden z lepszych swoich meczów w barwach United i Mata, który przyspieszał gre, grał na jeden kontakt. W końcu podobal mi się Pogba. Mniej gwiazdorzenia, holowania piłki, a więcej szybkiej gry, celnych podań na większe odległości. Świetnie para środkowych obrońców, a MOTM Blind. Ten mecz pokazał jak przeciętnym grajkiem jest Shaw. Czytanie gry, agresywność, technika, dośrodkowania - wszystko na korzyść Holendra. Braki w szybkości niweluje sprytem i grą ciałem. Coś czuje, że Shaw może mieć problem z powrotem do podstawowego składu. Widziałem kilka dni temu skrót meczu z Watford i moim zdaniem jedna bramka zdecydowanie na konto Anglika. Nawet nie wiedziałem, że Jose publicznie skrytykował za to Shawa.

Na koniec jeszcze szacun dla Ibry. Uwielbiam takie zachowanie. Prowadzimy, pewnie, losy meczu przesądzone, a on dalej zapieprza jakby było 0-0, żeby strzelić bramkę Smile Brakowało mi takiego głodu bramek w naszym zespole.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
27-09-2016 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 4-1 Leicester City (24.09.2016) - Ruuuuuuuuuud - 27-09-2016 14:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości