Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-0 Burnley (29.10.2016)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Burnley (29.10.2016)
DDG - Valencia, Smalling, Blind, Shaw - Herrera, Schneiderlin - Martial, Mata, Mkhitaryan - Rashford

Skład praktycznie niemożliwy do zobaczenia w sobotę, ale za marzenia się nie płaci Smile

Dobry mecz do całkowitego przetarcia dla Luka. Teoretycznie słaby przeciwnik, będziemy prowadzili grę, a więc okazji do natarcia raz za razem lewą flanką powinien mieć co niemiara. Naczytałem się w ostatnich tygodniach wielu opinii o tym, jak to Blind zjada angola na lewej flance. Daley wie jak się ustawić, jeśli już podłącza się do ofensywy to tylko w odpowiednich momentach, można spodziewać się po nim dobrego zagrania, płaskiego czy górnego. Fakt, nie ma co negować. Jednak Shaw to nasza przyszłość na tej pozycji, człowiek nie do zajebania gdy wpadnie w swój normalny rytm meczowy. W kanadyjce nie punktuje, ale to przyjdzie z czasem. Musi zagrać z Burnley.

Nie wiem czy Jose puści do boju Carrasa po środzie, a jeśli nie to fajnie byłoby ujrzeć w końcu Schneiderlina. Klasyka - no bo z kim jak nie z takim rywalem ? Niech Morgan przeskoczy w hierarchii tego Fellainiego.

Pogba i Ibra jednocześnie na ławie to mission impossible, niestety. A jest ku temu wyborna szansa. Moja czwórka ofensywna zrobiłaby spory ferment. Wymienność pozycji u tych zawodników to nie problem, z techniką każdy jest za pan brat.

Mimo wszystko pierwszy raz od kilku tygodni realnie liczę na jakieś 3, 4 do zera.
27-10-2016 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Burnley (29.10.2016) - Kwas - 27-10-2016 13:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości