Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United - Paris Saint-Germain (12.02.2019, 21:00)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4
RE: CL: Manchester United - Paris Saint-Germain (12.02.2019, 21:00)
Jakoś parę dni przed meczem dopadło mnie przeczucie, że będzie źle, więc nie dałem się porwać fali optymizmu którym fora i grupy facebookowe o United aż tryskały przed meczem. Ekscytacja oczywiście była i to ogromna, ale jakoś tak na chłodno podszedłem do samego wyniku. Zweryfikowano nas dość boleśnie. PSG podeszło do tego meczu jak doświadczony europejski faworyt wagi ciężkiej powinien podchodzić do pierwszego meczu fazy pucharowej LM, tj. tak jak do takich meczów podchodziła drużyny Fergusona. Nie przyjechali na Old Trafford żeby atakować, mieli zwarte formacje, bardzo dobrze zorganizowali się w obronie i zniwelowali nasze atuty blokując lewą stronę, żeby Martial nie pograł, natomiast sami piłką grali długo i dość zachowawczo. Chcieli włożyć patyk w szprychy United i ewentualnie skontrować, znając nasze braki w obronie i tyle... W drugiej połowie, kiedy oba skrzydła nam odpadły i nie mieliśmy tempa na bokach podeszli wyżej do naszych pomocników i zniwelowali niebezpieczeństwo niemal całkowicie, bo Sanchez to cień piłkarza, Mata jest za wolny, a Pogba sam nam meczu nie wygra.

Naprawdę szkoda i jakoś tak mierzi mnie, że tylko tyle wystarczyło wczoraj na United. Niestety Diabłom czegoś zabrakło, czego? nie wiem... poza tym, że jakości z tyłu, co jest oczywiste. Może spalili się w tej fali optymizmu i nie do ogarnięcia było, że PSG może prowadzić grę, coś było nie tak, a kiedy boisko opuścił Lingard i Martial to popsuło się już totalnie. Zabrakło pomysłu na sforsowanie bardzo dobrze zorganizowanego rywala, ale raczej pomysłu indywidualnego, niż jakiejś magii taktycznej Solskjaera. W moim odczuciu PSG w żaden sposób nie zweryfikowało samego naszego "caretakera" ani negatywnie, ani pozytywnie, Tuchel go nie przechytrzył taktycznie. Nie zweryfikuje go też to czy zdobędzie FA Cup, albo czy wejdzie do top 4, o ile tylko ta drużyna nie zaliczy jakiegoś trudnego do ogarnięcia zjazdu formy, to i tak bym go zostawił, dał szansę na jakieś transfery i czas na wypracowanie czegoś więcej.

Jeszcze tylko słowo do sędziego: chuj ci w dupę

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
13-02-2019 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Paris Saint-Germain (12.02.2019, 21:00) - Silvan - 13-02-2019 14:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości