Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United - Paris Saint-Germain (12.02.2019, 21:00)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #5
RE: CL: Manchester United - Paris Saint-Germain (12.02.2019, 21:00)
PSG z Angelem na czele pokazało nam nasze miejsce. Deklasacja. Nie jest to wielkie zaskoczenie, przynajmniej dla mnie, bo podchodziłem do tego spotkania bardzo podobnie jak Silvan. Rozczarowała mnie natomiast nasza postawa i kompletny brak jaj. Ostatnie nasze mecze były mocno przeciętne, ale miałem nadzieję, że do PSG podejdziemy na 100% gazie i zaangażowaniu. Coś jak na Tottenham za Mou Big Grin Tymczasem wczoraj zobaczyłem zniechęconych zawodników, co chwilę machających łapami, robiących jakieś fochy zamiast zapierdalać ile sił w nogach. Żadnej konkretnej sytuacji przez cały mecz, żadnego zagrożenia pod bramką Buffona. Znowu wynika to z tych samych grzeszków piłkarzy co za czasów Mou. Mam tu na myśli rozjebanie po całym boisku, nie szukania gry, brak chęci pomocy zawodnikowi z piłką. Może braku pewności siebie? To co się działo po stracie pierwszej bramki to trzeba się cieszyć, że nie zakończyło się pogromem. Kompletnie się wyłączyliśmy, do tego odkryliśmy na kontrataki.
Ole też wczoraj się nie popisał. Niczym nie zaskoczył, nic specjalnego nie przygotował, skład każdy znał już tydzień wcześniej. O ile o to nie mam szczególnych pretensji to najgorsze były zmiany. Już chuj z tym Sanchezem, bo on po prostu musiał wejśc, sam liczyłem, że może w końcu coś pożytecznego zrobi. Było jednak jak zwykle, czyli strata, strata, strata. Za to Mata to już totalne nieporozumienie. Niewiele z przodu, a do tego bezużyteczny w defensywie, di Maria dzięki temu mógł robić co chciał. Można było na przykład wprowadzić Freda, bo przegrywaliśmy środek pola - aż się prosiło przebudować jakoś ustawienie całego zespołu, żeby to zmienić. Albo przynajmniej dać Lukaku, bo ewidentnie było widać, że do gry w ataku nie mamy najmniejszego pomysłu, a on ma i warunki fizyczne, i szybkość.

Jeśli Lingard i Martial nie wyzdrowieją to w rewanżu nie mamy czego szukać. W każdym razie trzeba zagrać wreszcie jak na Manchester United przystało. Niech Ci ludzie znajdą w końcu jaja w spodniach. Ole musi też sporo nad nimi popracować, bo tak grając to możemy co najwyżej ogrywać ogóry w PL. Jeśli mamy odpaść to odpadnijmy z honorem, a nie po smutnym występie bez strzelonej bramki.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
13-02-2019 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Paris Saint-Germain (12.02.2019, 21:00) - Ruuuuuuuuuud - 13-02-2019 17:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości