Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newcastle United 2-2 Manchester United 01.01.2007, 18:10
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Oglądałem mecz (dopiero co się skończył) i chce sie podzielic moimi spostrzeżeniami.

Bohaterami meczu byli bramkarze obu zespołów (szczególnie E.V.D.Sar) a Scholes pokazał, dlaczego przez tyle lat gra dla MU w 1 składzie.

Najbardziej boli fakt, że skutecznośc naszych dzisiajszych napastników jest poprostu TRAGICZNA a wręcz KOSZMARNY!!! Rooney od dawna nic nie strzelił a w dzisiajszym meczu pokazał że jest w bardzo kiepskiej formie (cień tego Rooney'a sprzed roku). Naszych napastników muszą wyręczać pomocnicy co bardzo źle swiadczy o takim klubie na takim poziomie. Ronaldo jest w super formie, ale on nie będzie w takiej formie wiecznie (dzisiaj mocno go kopali po nogach wieśniacy). Saha próbuje strzelać ale poprostu ma pecha... Rooney nie walczy... Park trafił w słupek (cholerny pech) ale coś tam strzelał i nawet jako tako to wyglądało. Flrtcher zagrał dosć dobrze, rozgrywał i kilka piłek wywalczył. Vidić powinien dostać czerwień za kosę z łokcia (obiektywnie patrząc) ale nasi rywale bardzo ostro grali co było zresztą widać.

Bramki dla Newcastle: Pierwsza to poprostu fenomenalny strzał i Edwin był bez szans, więc nie ma kogo za to winić(chyba że jak zwykle obronę, ze nie zablokowali...) bramka nr.2 to ewidentny bład obrony która zostawiła miejsce na strzał który odbiłsię tam jeszcze od kogoś i efekt jest jaki jest.
Mogło być wyżej dla NU gdyby nie błyskotl;iwa gra i doświadczenia Edwina w bramce.

Gole dla MU to popis Scholesa (szczególnie ten pierwszy). Nie wiem, czy dobrze zauważyłem, ale po jednej z interwencji Edwin pokazał "faka" Martinsowi (nie jestem pewien na 100%)

Podsumowanie:
- Rooney niech zaczyna na ławie, jeśli ma być tak nieskuteczny, a w pierwszej 11 niech na ataku gra Solskjaer
- Musimy troche uważniej grać w obronie i nie tracić tak głupio piłek i czasami oddać strzał z dystansu a nie z uporem do skrzydła grać i dośrodkowanie które i tak będzie wybite.

To tyle, wyrównany mecz i chyba NU zasłużyło na taki wynik...
01-01-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
[] - ScofferME - 01-01-2007, 00:32
[] - Zashi - 01-01-2007, 15:24
[] - TorreS - 01-01-2007, 15:32
[] - Zashi - 01-01-2007, 16:02
[] - TorreS - 01-01-2007, 16:42
[] - Stojkovic - 01-01-2007 20:27
[] - Kuba_^^ - 01-01-2007, 20:44
[] - Stojkovic - 01-01-2007, 21:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości