Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Manchester City (10.02.2008)
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Bardzo ważny mecz, a gramy bez Rooneya. Jestem więc trochę zaniepokojony, a zarazem ciekawy jak Fergie ustawi zespół na ten mecz. Wiadomo na pewno, że Ronaldo mógłby zagrać w ataku i kto wie, czy ten pomysł, biorąc pod uwagę jego strzelecką formę, nie byłby dobry. Ewentualnie ja bym widział Andersona grającego za Tevezem i myślę, że Brazylijczyk byłby gotowy do takiej roli.

Rooney nie miał za sobą teraz znakomitego okresu, ale zawsze jest bardzo ważnym ogniwem zespołu i trzeba zrobić wszystko, aby jego absencja nie była widoczna. Widziałbym więc również Naniego w składzie, który zagrałby na norminalnej pozycji Ronaldo, a ten byłby wysunięty do przodu, o czym już wspominałem.

Nie ma innej opcji jak zwycięstwo w tym meczu. Są to derby i znaczący mecz dla układu tabeli. Każdy wynik gwarantujący nam 3 punkty da mi dużą radość.

Całe szczęście, że w City nie będzie mógł zagrać Elano, który miał genialny początek sezonu.
03-02-2008 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r. - McLaren - 03-02-2008 11:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości