Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #211
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 napisał(a):
Cytat:Co do mlodych zawodnikow, to Simpson juz do skladu raczej nie wejdzie nigdy. Niespecjalnie podobal mi sie jak w nim byl, Fergusonowi pewnie tez, i w Ipswich tez specjalnie do gustu nie przypadl.
Zawiódł jedynie w jednym meczu, a w innych był co najmniej przyzwoity. Ja bym z niego tak łatwo nie rezygnował, a z tego co mi wiadomo, to w Ispwich grał dobrze. W ostatnim meczu był chyba nawet wg wielu obserwatorów najlepszy na boisku.

I nie bawmy się w głupawe porównania, że Rooney w wieku nastu lat już niszczył. A Zidane był w tym wieku kiepski, a van Nistelrooy to w ogóle boki zrywać. Jaki to ma sens?

Wiesz, ciezko jest ocenic pilkarza i jego talent patrzac przez pryzmat innego, ale mozna czesto powiedziec, czy zawodnik sie rozwija, czy nie. To nie jest tak, ze Ruud czy inny Scholes do pewnego wieku nie robili postepow, a potem nagle z dnia na dzien zaczeli doskonale grac. Niektorzy szybciej osiagaja szczyt mozliwosci, inni musza sie przez lata doskonalic, ale jesli pilkarz w wieku 23 lat popelnia dokladnie te same bledy i ma te same braki co w wieku 19 lat, to ciezko w niego uwierzyc.

jestem barmanem na tym dancingu
02-07-2008 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 02-07-2008 21:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 51 gości