Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic napisał(a):W sumie to mogliśmy mieć solidnego lewego obrońcę za friko, jednak sprzątnął nam go Tottenham. Mowa tu oczywiście o Gilberto. Myślę, że byłoby z niego więcej pożytku aniżeli z Silvestre'a, no ale teraz to mogę sobie tylko gdybać... inne nazwiska jakoś nie przychodzą mi w tej chwili do głowy... :/

Jakieś "resztki" z Herty byłyby lepsze od Sylvka nawet w takiej formie hehe, coś powątpiewam, jeżeli Ferguson rzeczywiście chciałby go w United to by go miał, widocznie były to same ploty transferowe, czyt. Kaczka Dziennikarska, nic po za tym, po 2 Gilberto nawet jeszcze w Spursach meczu nie zagrał, ale jak się pomyliłem poprawcie.

Sylvek w tamtym sezonie nawet nawet coś tam rozegrał, szkoda tej fatalnej kontuzji, już nie pamiętasz jak nam przed rokiem z Watford ptk. , szkoda tego że chciał grać na śo, potem się wyraźnie nam posypał Francuz, ale mamy za to Evre.

Jestem ciekaw co pokaże w Premirship w przeciągu 2 lat Bale, jeśli będzie grał dobrze myślę że to może być zmiennik Evry a w przyszłości jeden z filarów obrony, no ale zobaczymy.
12-02-2008 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Czaplak - 12-02-2008 22:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości