Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czaplak napisał(a):ale mamy za to Evre
Który jest tylko człowiekiem i należy się spodziewać ewentualnych kontuzji naszego lewego obrońcy (odpukać).

Czaplak napisał(a):Sylvek w tamtym sezonie nawet nawet coś tam rozegrał, szkoda tej fatalnej kontuzji, już nie pamiętasz jak nam przed rokiem z Watford ptk.
Pamiętam... pamiętam nawet asystę przy golu Rooneya z Arsenalem dwa lata temu. Doceniam wkład Silvestre'a jednak wydaje mi się, że jego czas w United nie ubłagalnie dobiega końca...

Czaplak napisał(a):Jestem ciekaw co pokaże w Premirship w przeciągu 2 lat Bale, jeśli będzie grał dobrze myślę że to może być zmiennik Evry a w przyszłości jeden z filarów obrony, no ale zobaczymy
Szkoda w sumie, że przespaliśmy ten transfer. Pamiętam pierwszy mecz z Tottenhamem w obecnym sezonie, kiedy to Bale spisał się fantastycznie. Biegał, dryblował, wszędzie było go pełno... teraz o ile się nie mylę leczy jakiś cięższy uraz(?)
12-02-2008 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Boobic - 12-02-2008 22:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości