Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 0-3 Manchester United (01.03.2008)
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Fulham - Manchester United (01.03.2008, 16:00)
Ja dziś oglądałem mecz Arsenalu, po raz kolejny Martin O'Neill mnie oczarował swą drużyną, Villa Villa, do oni dla mnie są czarnym koniem tych rozgrywek, nareszcie grają na miare oczekiwań, mecze w Londynie kapitalne, bez porażki ze Spurs, Arsenalem i Chelsea, robi to wrażenie, cały czas podpieram się by to O'Neill został managerem United.

Meczu United nie oglądałem, dobrze że dwójka liderów odpoczeła w tym meczu Cris oraz Waaza, jestem z tego zadowolony, wynik również 3-0 na ciężkim terenie może cieszyć, OH tak jak kiedyś wspominałęm nadaje się jako egzekutor wolnych, powinien z nich dostawać szane, myślę że ten gol go odblokuje z korzyścią dla Machesteru United, teraz tylko czekać na Andersona, oby Vida był gotowy na OL.

Arsenal ma doła widocznego, Adeba gra strasznie nie skutecznie, Villa mogła nawet wygrać, ale 1 punkt dla Villi i dla nas straty do świetne wiadomości dla nas jak i sympatyków The Vilians.

United Pride Of England !
01-03-2008 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham - Manchester United (01.03.2008, 16:00) - Czaplak - 01-03-2008 19:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości