Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Jeden z najbardziej utalentowanych napastników w Europie, Karim Benzema, przyznał, że już niedługo może opuścić drużynę Olympique Lyon, jednak od razu zaznaczył, że nie chce przenosić się do Manchesteru United.
"Jak każdy piłkarz myślę o robieniu postępów w swojej grze. Jeżeli wygram z Lyonem Ligę Mistrzów to będzie wspaniałe uczucie i wtedy mógłbym opuścić swój klub bez wyrzutów sumienia. Przez ostatnie miesiące interesowały się mną takie zespoły, jak Barcelona, Real Madryt, Juventus i ostatnio Manchester United."
"To dla mnie wiele znaczy i jestem pewien, że poradziłbym sobie w Anglii. Jednak myślę, że mój styl gry lepiej pasowałby do ligi hiszpańskiej lub włoskiej. Chcę doświadczyć nowych systemów gry i taktyk, chciałbym coś zmienić w swoich występach."
"Prezydent Lyonu powiedział, że nie jestem na sprzedaż i wycenił mnie na 70 milionów funtów. To niewiarygodne" - zakończył Benzema.

Hmm... myślę, że jeśli Alex Ferguson naprawdę chciałby go sprowadzić, nie byłoby większych problemów. Jest porównywany do Henry'ego, więc niech idzie do Anglii, tu Thierry przeżył najlepsze momenty kariery. Teraz w Hiszpanii trudno mu się odnaleźć... No ale jeśli nie uda się go ściągnąć, to liczymy na talent Manucho albo juniorów.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-03-2008 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 02-03-2008 12:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 60 gości