Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #83
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Stefan1555 napisał(a):Mało możliwy jest taki transfer, trener Lyonu chce ogromną kasę za taki talent i wątpię abyśmy go kupili w lecie, a podsumowując jego wypowiedzi to nie wydaje mi się żeby chciał przechodzić do Premiership, zdecydowanie bardziej wolałby grać dalej w Lyonie, bądź w lidze hiszpańskiej/włoskiej. Chyba że Alex i Gil zdecydują się na ten transfer, tylko trzeba uzbierać sporą sumę i jeszcze potrzebny do tego jest upór, tak jak było z Owenem.

Wiesz trener oraz dyrektor francuskiego klubu wiedzą co robią podbijając cenę za zawodnika. Wiedzą, że zainteresowanie tym graczem jest duże, więc mogą dać wyższą cenę zaporową mimo że są świadomi, iż więcej niż 25 milionów za niego nie dostaną, potencjalny nowy pracodawca zapłaci już te wspomniane 25 milnionów, ponieważ negocjacje ze strony Lyonu zaczną się zapewne od 35-40 milionów. A co do samego zdania Bemzemy to przypomina mi się historia z Frankiem Ribery'm, który zdanie odnośnie swojej przyszłości zmieniał częściej niż skarpetki, jestem pewien, zę z ust młodego Francuza jeszcze nie raz usłyszymy, że chciałby grać w United.
02-03-2008 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - MU_fan - 02-03-2008 14:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości