Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #84
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Sir Alex Ferguson odpowiedział na zarzuty Jean-Michela Aulasa, który kilka dni temu stwierdził, że wypowiedzi Szkota działają destabilizująco na drużynę Olympique Lyon. Prezesowi francuskiego zespołu nie podobało się to, że przed spotkaniem w Lidze Mistrzów menedżer Manchesteru United pochlebnie wypowiadał się o Karimie Benzemie.

Słowa Fergusona podchwyciły media sugerując, że już w letnim okienku transferowym młody Francuz może trafić na Old Trafford. Cała sytuacja bardzo rozłościła Aulasa, według którego Szkot zachował się po prostu nieodpowiednio. Trener mistrza Anglii nie pozostał mu dłużny i oświadczył, że Aulas jest złośliwy.

"Jeżeli jesteś pytany o umiejętności zawodnika, to odpowiadasz szczerze na takie pytanie" - powiedział Ferguson. - "Benzema to dobry zawodnik, jednak to samo mówiliśmy na temat Juninho, Ben Arfy i Jeremy'ego Toulalana. Myślę, że Aulas jest nieco złośliwy. Nigdy nikt z otoczenia klubu nie powiedział, że interesuje nas Benzema. Nie powiedziałem tego i nie twierdzę, że teraz jesteśmy nim zainteresowani."

Heh no to Fergie znowu tajemniczny, znowu znając życie znajdzie piłkarza, o którym świat nie słyszał i mam nadzieję, że zrobi karierę. A tak na serio to ciekawe co Fergie knuje. Może MANUcho wystarczy i jednak celuje w prawego obrońcę...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
03-03-2008 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - radzio - 03-03-2008 09:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 53 gości