Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Ok. Wiele osób pisało o dopingu Chińczyków. Ale nikt nie wziął pod uwagę, że Chińczycy od dobrych dwóch lat praktycznie wcale nie startowali w zawodach sportowych, tylko pozamykani w salach, pływalniach, obiektach przeżywali prawdziwy reżim. Wcale mnie to nie dziwi. Jest ich ponad 1,3mld dlatego sądzę, że bez problemu potrafili wytrenować tak, żeby teraz wygrywać wszystko. Z drugiej strony, nie tylko Chiny idą do przodu. Cały świat idzie do przodu, a Polska stoi. Myślę, że tak będzie przez długi okres czasu, dopóki czegoś nie zrobi się w polskim sporcie. Wiele ludzi mówi, że trzeba coś z tym zrobić, tylko szkoda, że nikt nie potrafi tego zrobić, lub nie chce tego robić, bo to nie jego działka. Taki pech, że taka jest nasza polska mentalność.

Na pochwałę zasługują na pewno Matyjaszek, który de facto przez błąd sędziów przegrał brązowy medal, na pewno dzisiejszych szpadzistów, siatkarzy, szczypiornistów, Baranowską, kajakarzy, kolarzy, wioślarzy, łuczników. Myślę, że stać nas na te 5-7 medali.
15-08-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - Lucas - 15-08-2008 12:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości