Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośmiejmy się z przeciwników
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Cytat:Skoro to się wam podoba to czemu nie zrobicie czegoś iście głupiego w głównej roli z Manchester United?
Takie coś można nazwać niekończącym się debilizmem. Zachowujecie się jak dzieci, które nie miały okazji skorzystać z photoshopa. Jestem kibicem Arsenalu i szanuję Manchester United, co każdy ze stronki manusite.pl potwierdzi. Wy-zero szacunku, 100% debilizmu i zero obiektywności. Skoro ktoś szanuje mój klub, to ja szanuje jego i nwet po obejrzeniu tych "fotek" nie mam zamiaru na was zwać, bo nie jestem wami. Wstawiając te fotki zastanówcie się 10 razy, jak wy czulibyście się, gdyby to ktoś z waszego klubu tak zadrwił. Rozumiem, że jest między nami nienawiść, ale można nienawidzić, ale trzeba szanować! Mam nadzieję, że dostanę bana, bo innego spodziewać się nie mogę.

Ktoś tu nie ma poczucia humoru i ma przypuszczalnie nudne życie. Powinieneś pisać dramaty, po samym powyższym poście da się już stwierdzić, że masz spory potencjał.

Od początku tematu nie widziałem nic obraźliwego w kierunku żadnej drużyny, ale jak się ma tak szerokie pojęcie "obraźliwego" jak ty, to rzeczywiście można się z osiem razy w trakcie życia zamknąć w szafie i zapić na śmierć z rozpaczy.

jestem barmanem na tym dancingu
18-08-2008 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Sarni - 18-08-2008 11:02
Nowe ManCity - radzio - 05-09-2008, 13:28
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - R.A.B. - 05-05-2009, 22:19
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - R.A.B. - 16-05-2009, 19:19
Liverpool FC <3 :D - radzio - 20-10-2009, 12:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości