Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Maju Ciebie powinni do studia podczas spotkań brać! Ależ ty jestes specjalistą. Wprawdzie chciałem skomentować po kolei wszystkie Twoje mądrości ale to zadanie mnie przerasło.
Chylę czoła!

Muszeq:

Z naszym przyjęciem zagrywki, w większości na 3 metr, wystawa na środek jest rzecza ryzykowną i trudną. KIedy piłka była dobrze nagrana na siatkę Guma robił co chciał. Włosi często atakowali środkiem, bo nawet kosmiczną zagrywkę Wlazłego potrafili przyjąc pod siatke.

Taka krótka notkę jednak sobie naskrobie;

Przed Igrzyskami Olimpijskimi nie bylismy faworytem do złota. Nie byliśmy faworytem do medalu. Ba. my nie byliśmy pewniakiem do wyjścia z grupy! Praktycznie każdy jak ognia obawiał się pierwszego spotkania z Niemcami. Ale okazało się, że jesteśmy dobrze przygotowani, jak burza przeszliśmy Niemcy, Egipt i Serbię. Zapały troche ostudziła Brazylia ale wygrana z Rosją w świetnym stylu ponownie rozpalila je do czerwoności. Osobiście ćwierćfinał z Włochami traktowałem jak formalność. No bo co nam ta przetrzebiona kontuzjami Italia mogła zrobić? Pewny zwycięstwa przestałem być na chwilę przed porażka.
Potem ejszcze ręczni w dupe... :/ szkoda

Dostrzegam jednak małe światełko w tunelu. Brazylia wygra. W końcu aż do finału nie spotka godnego siebie przeciwnika. A wtedy "kryzys" minie jak ręką odjął.
Rezende odejdzie.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
20-08-2008 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - Rafcio - 20-08-2008 10:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości