Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #426
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Z Sunderlandem nawet nie był w pełni zdrowy, dlatego w przerwie zszedł z boiska. Pierwszy poważny mecz rozegrał z Wigan, i był świetny
A jak dla mnie był po prostu słaby i dlatego zszedł. Podobnie jak słaby był z Coventry.

Cytat:Nie wiem nic o Welbecku. Młodzieżówki angielskie są oparte na przeciętnych piłkarzach, nie od dziś wiadomo, że w Anglii brakuje talentów.
Jak to możliwe, że przeciętniacy zdobywają wicemistrzostwo EUropy? Młodzi Angole po raz pierwszy od dłuższego czasu zaczynają coś znaczyć w futbolu młodzieżowym.

Cytat:Skoro Ferguson walczy o Berbatova, to znaczy, że brakuje nam napastników wg niego. Ja się z tym zgadzam. Ani Welbeck, ani Campbell to nie jest poziom United póki co. Welbeck może kiedyś będzie, Campbell - wątpię. Max poziom Darrena Benta.
Bo Ferguson boi się ostatnimi laty stawiać na młodych. Uciekł Rossi, Pique (nie mam nic przeciwko), ale jeśli nie zmieni strategii to odejdzie również i Evans, co wg mnie byłoby już olbrzymią stratą. Piłkarze się różnie rozwijają - jeszcze 2 lata temu 99% kibiców United śmiało się szyderczo, kiedy pisałem, że warto ściągnąć tego Bułgara z Leverkusen Wink Nie mówię, że Fraizer będzie topowym piłkarzem, ale myślę, że może być dla drużyny kimś, kim był np. Ole.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-08-2008 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 23-08-2008 19:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości