Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
no ludzie, czemu wy owijacie w bawełnę? Ja myślałem, że ja nie potrafię spojrzeć na nasze (Polaków) dokonania sportowe obiektywnie... Ja tylko obiektywnie oceniłem.

Kula napisał(a):Nie oglądasz a się mądrzysz.
No sorry, ale żeby nie trzeba oglądać biegania, czy pływania, żeby ocenić występ sportowca. Wystarczy spojrzeć na czasy... Rozumiem, że np Phelps w pływaniu mógł być poza zasięgiem. Ale na wszystko trzeba spojrzeć z dystansem. Znów napiszecie, że piszę głupoty, ale muszę to napisać. Jeden z Polaków i nie wiem, kto i jaki sport uprawia (prawdopodobnie bieganie, bo był strasznie zdyszany, jak to mówił, a był to sport drużynowy, nie zwracałem uwagi na "pasek" z imieniem i nazwiskiem sportowca), ale powiedział coś takiego (z pamięci): Ten czas, który osiągnęliśmy wystarczałby w Atenach do złota. Tutaj nie starczyło na podium. Świat poszedł do przodu, my nie", i mniej więcej ten cytat jest powodem takiego, a nei innego występu naszych Olimpijczyków. I tu nie chodzi tylko o bieganie. Chodzi o całe IO. W każdym sporcie konkurencja poszła do przodu. Przecież 4 lata temu, nikt nie zadawał sobie pytania "Czy Otylia będzie w finale/czy zdobędzie medal", tylko "czy zdobędzie złoto", bo to, że pudło będzie, było pewne...

Lucas napisał(a):Ta, a Agata Wróbel zdobyła w tym roku złoto.
ups :? pomyłka

Lucas napisał(a):HAHAHAHAHHA, żeglowałeś kiedyś?
Zapowiadali, że mają formę na miarę, jeśli nie złota, to medalu. Tak więc trzeba ich obiektywnie rozliczyć z wyjazdu do Chin.
Kula napisał(a):Akwen jest bardzo trudny, nie dość że wieją na nim bardzo zmienne wiatry, to przez swoje ukształtowanie powoduje, że na jego części wieje inaczej niż na innej.
A złej baletnicy przeszkadza rombek u spódnicy.
Kula napisał(a):Nasz najlepszy ciężarowiec, miał przed IO trzykrotną punkcję kolana, która Ciebie majo położyła by do łóżka na długi czas
ciężarowca podałem tylko czysto dla przykładu. Wprost nie powiedziałem, że nasz ciężarowiec zawiódł. A, że ta punkcja położyłaby mnie do łóżka na długi czas to nie wątpie, ale ja nie jestem zawodowcem. Daleko mi do jakiegokolwiek zawodu Big Grin Jeszcze rok gimnazjum mi zostało xD

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
25-08-2008 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - maju - 25-08-2008 14:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości