Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #437
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Dziennikarze News of the World podają, iż Dymitar Berbatow trafi jednak na Old Trafford już w poniedziałek, jednak oprócz kwoty pieniężnej do Tottenhamu sir Alex Ferguson odda również Fraizera Campbella.

Berbatow ma ustalić warunki indywidualnego kontraktu już w niedzielę, a w poniedziałek transfer ma zostać zatwierdzony. Choć Ferguson jeszcze niedawno twierdził, że przyszłość Fraizera Campbella jest w klubie z Old Trafford, to jednak w wyniku negocjacji z władzami Tottenhamu zdecydował się na jego odejście.

Do owocnego spotkania Davida Gilla i włodarzy klubu z White Hart Lane miało dojść w Monaco podczas losowania Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

Trener Tottenhamu Juande Ramos stwierdził, że chciałby, aby sprawa została rozwiązana natychmiast.

"Nie powiem, iż nie mogę już patrzeć na Dymitara, ale im szybciej sprawa zostanie załatwiona, tym lepiej dla nas wszystkich."

Wygląda więc na to, że po wielu tygodniach zmagań transfer ostatecznie dojdzie do skutku i Berbatow będzie mógł zadebiutować już 13 września przeciwko Liverpoolowi.
I co wy na to? Wg mnie nie jest to dobre rozwiązanie. Fraizer może być przyszłością United, już lepiej go gdzieś wypożyczyć niż dodawać do pakietu za Berbatova. Wydaje mi, się że posiadamy wystarczającą ilość gotówki by sprowadzić Bułgara na OT, bez potrzeby oddawania im kogokolwiek w rozliczeniu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-08-2008 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 31-08-2008 11:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości