Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Aalborgiem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar? 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 25.00% 2 25.00%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Wayne Rooney 37.50% 3 37.50%
Dimitar Berbatow 25.00% 2 25.00%
Ryan Giggs 12.50% 1 12.50%
Wes Brown 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Aalborg 0-3 Manchester United (30.09.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #21
Re: CL: Aalborg 0-3 Manchester United (30.09.2008; 20.45)
Moje oceny niektórych piłkarzy:
van der Sar- niemalże bezrobotny w tym meczu, co miał obronić to obronił.
Evra- dobry mecz Francuza, aczkolwiek mógł troszkę bardziej się udzielać w ofensywie.
Vidic- stary dobry Serb powrócił, nie do przejścia
Ferdinand- wg mnie MOTM. Bezbłędny mecz Anglika- wraz z Vidiciem nie do przejścia. Po raz kolejny miał szansę na bramkę- niedługo mu się uda Wink
Rafael- bardzo dobry mecz tego młodego piłkarza. Śmigał po całym boisku. Znakomicie radzi sobie w ofensywie, w obronie troszkę gorzej, ale widać u niego postępy. Wydaje mi się też że inni zawodnicy coraz bardziej mu ufają i częściej zagrywają do niego. Będziemy mieli z niego ogromny pożytek.
Ronaldo- naprawdę dobry mecz naszego Portugalczyka. Dobrze podawał, dużo biegał, nieźle strzelał. Widać że wraca do formy.
Nani- niezbyt udany mecz w wykonaniu Naniego, niedokładność i głupie straty były widoczne
Scholes- nie nagrał się za bardzo, niestety, nasz rudowłosy zawodnik a szkoda, bo po kontuzji Carricka to on miał rządzić w środku pola :/
Giggs- dobry mecz naszego czarodziej; podanie do Rooneya- pyszne. Widać że pozycja rozgrywającego nie jest jego koronną pozycją, ale wywiązał się w miarę dobrze.
Rooney- jak zawsze aktywny przez cały mecz, cieszy bramka, ale martwi niestety kontuzja. Wierzę, że jest niegroźna.
Berbatov- aż do strzelenia bramki niewidoczny- dużo niedokładnych podań, później było już na szczęście lepiej. No i te nożyce :twisted: Brameczki dodadzą mu pewności w kolejnych spotkaniach Smile
Ogólnie dobry mecz w wykonaniu Czerwonych Diabłów. Od początku spotkania było widać kto będzie tutaj dyktował warunki. W 2 połowie troszkę środek pola nie działał tak jak należy (O'shea to nie jest ten samej klasy zawodnik co Hargreaves). Cieszy niezmiernie, że bramki wreszcie strzelili napastnicy Smile Ciekaw jestem jak SAF zestawi środek pomocy na następne spotkania. Aha, i głos poszedł na Rio.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-10-2008 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Aalborg 0-3 Manchester United (30.09.2008; 20.45) - Lukas - 01-10-2008 18:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości