Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z WBA?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Wayne Rooney 93.75% 15 93.75%
Dimitar Berbatov 6.25% 1 6.25%
Gary Neville 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 West Bromwich Albion (18.10.2008)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #17
Re: Manchester United - West Bromwich Albion (18.10.2008; 18.30)
18.30, Old Trafford, Manchester United - West Bromwich Albion. Dziś, będziemy grać z beniaminkiem Premier League, który na razie, okupuje ósme miejsce w tabeli. Czerwone Diabły, są tylko oczko wyżej, ale za to mają jeden mecz zaległy. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na rozgromienie gości przez podopiecznych Fergusona. Do rzeczy.

United, wygrali w Lidze dwa ostatnie mecze z rzędu, aplikując rywalom cztery bramki, a nie tracąc żadnej. W świetnej formie, jest Wayne Rooney, który błyszczy zarówno w reprezentacji Anglii, jak i w Manchesterze. Wayne bez wątpienia ma ochotę na przedłużenie strzeleckiej passy, a dzisiejsze spotkanie, na pewno może mu w tym pomóc. W dodatku morale drużyny zawyżają powroty do składu Owena Hargreavesa, Micheala Carricka i (troszkę wolniej od reszty) Paula Scholesa. Praktycznie cały skład jest kompletny i zdrowy. Dla kontrastu - w Chelsea Londyn, kontuzjowanych jest aż dwunastu zawodników, z czego większość gra w podstawowym składzie. Czy może być jeszcze piękniej?

Oczywiście, jeśli do pełnej formy wróci Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, już po kontuzji zdobył dla MU dwa gole i zaliczył tyle samo asyst, ale bez wątpienia, to nie jest to, czego oczekujemy od najlepszego piłkarza świata. CR zbyt często traci piłkę, decyduje się na niepotrzebne rajdy i strzały. Dzisiejszy mecz, jest okazją do przebudzenia się; mam nadzieję, że Cristiano, tę szansę w pełni wykorzysta. W podobnej sytuacji jest Nani: również zbyt długo holuje piłkę, strzela z pozycji, z których powinien podawać, jest samolubny. Jeśli dziś, dwaj Portugalczycy zagraliby na swych maksymalnych obrotach i - co najważniejsze - przynosiłoby to korzyści drużynie, to West Bromwich, pojedzie do domu z dwucyfrowym bagażem straconych goli.

Nie ma co zdobywać się na pompatyczne oracje: "Nie wolno ich zlekceważyć. To w gruncie rzeczy silny rywal", itp. Nie, WBA, jest skazane na pożarcie i myślę, że Czerwone Diabły mają tę świadomość. Bynajmniej nie zlekceważą gości, ale znają cały "ogrom" ich siły. Zatem przepowiadając wynik 4:0, wcale nie jestem arogancki i nie mam bezpodstawnej wiary w swoich ulubieńców. West Bromwich, to nie Arsenal.

Myślę, że dziś Ferguson poeksperymentuje ze składem, byle nie ze szkodą dla końcowego wyniku. Być może zobaczymy na boisku Rafaela, Manucho lub Welbecka. Byłoby ciekawie. Mam jednak nadzieję, że Alex nie postawi na takich graczy jak Gary Neville, czy John O'Shea. Z całym szacunkiem dla tych piłkarzy, ale w pojedynku z beniaminkiem, należy wystawiać graczy usposobionych bardziej ofensywnie, lepszych w konstruowaniu akcji i podłączaniu się do niej. Jakby nie było - jesteśmy faworytem, i każdy inny rezultat aniżeli wysokie zwycięstwo będzie sporym zaskoczeniem.

Mój skład:
___________Van der Sar________
___Brown Ferdinand Vidic Evra___
_Ronaldo Fletcher Anderson Nani_
__________Tevez Rooney_______

Mój wynik: 4:0.

Na marginesie: dziś Boro - Chelsea. W obecnej sytuacji kadrowej londyńczyków, można liczyć, że gospodarze uszczkną im ze dwa punkty. Oby!

Red Devils, do boju !

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
18-10-2008 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Manchester United - West Bromwich Albion (18.10.2008; 18.30) - Szymcio - 18-10-2008 11:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości