Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z WBA?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Wayne Rooney 93.75% 15 93.75%
Dimitar Berbatov 6.25% 1 6.25%
Gary Neville 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 West Bromwich Albion (18.10.2008)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: PL: Manchester United 4-0 West Bromwich Albion (18.10.2008)
W meczu z WBA United dominowało praktycznie przez całe spotkanie. Można by powiedzieć że przez 3/4 meczu piłka była na połowie gości. Drużyna przyjezdna nie była w stanie zagrozić bramce United, lecz niestety mądrze się bronili, przez co nasi nie potrafi zdobyć bramki. Znaczy się bramkę zdobyli jednak sędzia dopatrzył się faulu Rooney'a...
W drugiej połowie na szczęście posypały się brameczki. United zaczęło grać troszkę szybciej, co dało pożądany efekt.

Znów zagraliśmy na "zero" z tyłu, co mnie osobiście bardzo cieszy. VDS przez cały mecz praktycznie nie miał nic do roboty, dopiero na koniec Miller coś tam postraszył... Rio znów jak profesor, bezbłędnie, Vidic również bardzo dobrze, choć w bodajże 87 min w prosty sposób dał się ograć Millerowi i gdyby nie VDS padła by bramka... Martwi mnie kontuzja Evry... z Celticiem ma nie zagrać :/ Rafael zagrał przeciętnie w tym meczu, sporo głupich błędów, w ofensywie też nie było jakoś rewelacyjnie.
O'Shea jak to O'Shea na swoim poziomie jak zawsze. Mile zaskoczyła mnie jego aktywność w akcjach ofensywnych zaraz po wejściu na boisko.

W pomocy bardzo dobrze zagrał Fletcher, zarówno w obronie jak i w ataku, być może się mylę ale wydaje mi się że wczoraj wszystkie jego podania dotarły do naszych zawodników. Giggs znów rozegrał dobre spotkanie w środku pola. Widać że obecnie ta pozycja odpowiada mu o wiele bardziej niż skrzydło. Już niedługo wraca Carrick więc czeka go ława...
Park wczoraj nie zagrał najlepiej. Taki niemrawy był troszeczkę, może ta długo podróż po meczu eliminacyjny dała się we znaki.
Ronaldo....
matys napisał(a):brawo dla Ronaldo, który sie starał, zarówno w przodzie jak i... w destrukcji(!). Parę razy wrócił za rywalem, żeby odebrać piłkę i to z niezłym skutkiem. Do tego gol, naprawdę dobry występ.
Że co? Dobry występ? matys nie żartuj... za każdym razem gdy dostawał piłkę to zwalniał akcję... jedynie za co można pochwalić to za prostopadłe podanie do Roo przy niesłusznie nie uznanej bramce oraz za to tam raz czy dwa powalczył o piłkę i to z niezłym skutkiem jak sam już napisałeś...No i jak zawsze najlepszy był w symulowaniu, we wczorajszym meczu to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, żenada po prostu to co on odpierdziela (chodzi mi tu o te ciągłe symulowanie)

Rooney potwierdził to, że jest w bardzo wysokiej formie. Bez wątpienia był najlepszym zawodnikiem na boisku. Była praktycznie wszędzie. To jest ten Roo, którego uwielbiam Big Grin Mam nadzieję iż w meczu z Celticiem nadal będzie kontynuował swą strzelecką passę Smile
Berbatov moim zdaniem nie rozegrał złego spotkania. Owszem stać go na lepszą grę. Trzeba się do tego przyzwyczaić że on nie gra tak jak Rooney czy Tevez. Strzelił bramkę, fuksiarską bo fuksiarską , ale strzelił, a po to właśnie go kupiliśmy...

Zmiennicy w tym meczu zaprezentowali się dobrze. Nani zaliczył asystę i strzelił gola, a do tego grał całkiem całkiem, Gary bardzo ładnie włączał się do akcji ofensywnych, już nie było wrzutek w kosmos Big Grin

Już w tabeli wszystko powoli wraca do normy. Jeżeli wygramy zległy mecz to będziemy mieli 3pkt straty do Chelsea więc nie jest źle...

Aha no i jeszcze jedna sprawa. W następnym meczu w miejsce Berbatova powinien zagrać Tevez. Dość już się chłopak nasiedział na ławce. Berbatov powinien usiąść na ławce by nie myślał, że teraz może sobie troszkę odpuścić...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
19-10-2008 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 4-0 West Bromwich Albion (18.10.2008) - Foster - 19-10-2008 15:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości