Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 1-0 Queens Park Rangers (11.11.08)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #11
Re: CC: Manchester United - Queens Park Rangers (11.11.08)
matys napisał(a):Muszeq dajże spokój z takim składem. Gramy u siebie z drugoligowcem, a wystawiłeś skład jakbyśmy grali z kimś ze środka tabeli Premiership. W zeszłej rundzie Arsenal złożony z samych młodzików, rozwalił u siebie Sheffield United 6-0! Prawdopodobieństwo, że trafimy w tej edycji CC na jeszcze łatwiejszego rywala, jest bliskie zeru, więc jak nie w takim spotkaniu zagrać rezerwami to w jakim? IMO powinniśmy zagrać totalnymi rezerwami, góra z dwoma bardziej doświadczonymi graczami, a i tak powinniśmy ich odesłać z bagażem 3 goli.

Z Coventry też miał być spacerek i jak się skończyło? Poza tym to, że nazwiska wyglądają dobrze w mojej jedenastce nie oznacza, że nie sa to zawodnicy potrzebujący gry. Z linii obrony wystawiłem etatowego Ferdinanda, który jest ostatnio pod formą i potrzebuje się przełamać. Nani, Giggs, Possebon też ostatnio nie grali. Podobnie jak Tevez. Co do Berbatova to nie widzę powodu do odpoczynku, bo on mało biega.

Widzę jednak, że kilku zawodników nie znalazło się w kadrze. Jednak nie zmienia to faktu, że skład, który podałem nie obciąża żadnego z zawodników. Ferdinand, Ronaldo i Berbatov mogliby spokojnie zagrać. Oby nie było powtórki sprzed sezonu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-11-2008 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Queens Park Rangers (11.11.08) - mucha - 10-11-2008 21:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości