Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #350
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mata napisał(a):Tak tylko ,że tym młodym jest Ronaldo którego nikt ani nic nie wygryzie z pierwszego składu. Do tego dochodzi Nani za którego została wyłożona niezła sumka i to on jest tym perspektywicznym zawodnikiem. Wg mnie nie warto absolutnie inwestować w kolejnego młodziana , który to dopiero za jakiś czas ma zacząć przynosić nam efekty. Potrzeba kogoś doświadczonego, kogoś wciąż "młodego" jak on . A ma on 24 lata...
No ok, może rzeczywiście masz racje ale za Bale przemawia jeszcze coś... może on również występować na lewej obronie ( z tego co wiem to on jest lewym obrońcą, który może grać w pomocy, a nie na odwrót) a jak wiemy na zmianę dla Evry mamy tylko O'Shea. Wszyscy wiemy że to jednak nie jest to, owszem ostatnio nie zawodził w obronie, ale w ataku jest słabo...

Ja powiem tak, jeszcze jeden skrzydłowy by się nam z przydał, a Bale i Bastian to ciekawe opcje, tym bardziej, że tego drugiego możemy mieć za darmo, takie okazje nie zdarzają się zbyt często.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
15-11-2008 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 15-11-2008 10:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości