Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Blackburn?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Rodrigo Possebon 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Ryan Giggs 7.14% 1 7.14%
Carlos Tevez 92.86% 13 92.86%
Manucho 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 5-3 Blackburn (03.12.2008)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: CC: Manchester United 5-3 Blackburn Rovers (03.12.2008)
Fajny mecz, oglądało się go z przyjemnością. United mimo że grało w rezerwowym składzie było w stanie pokonać Blackburn grające praktycznie swym najsilniejszym składem.
Akcja przy bramce na 4-1 no po prostu miód, cud i orzeski Smile 3 podania z pierwszej piłki i obrona gości rozmontowana. Świetnie w tej akcji zachował się Anderson, który najpierw ładnie wszedł w pole karny a później wyłożył piłkę Carlosowi, choć mógł sam strzelać.
Najważniejsze jest to, że Tevez chyba się już przełamał, zażegnał kryzys i to że gramy w półfinale, czyli młodzi zawodnicy znów będą mieli okazji na pokazanie na co ich stać Smile
W półfinale gramy z Derby County, wydaje mi się że nie powinno być problemu z awansem do finału rozgrywek Carling Cup.

Foster - bardzo dobra interwencja na początku meczu, gdyby w tym momencie padła bramka, nie wiadomo jakby się to potoczyło. Bronił pewnie. Przyczepię się do gry nogami, ponieważ dziś sporo posłał niedokładnych piłek. Zawinił przy ostatniej bramce. Widać że brakuje mu gry, ja bym się upierał by go gdzieś wypożyczyć, on potrzebuje grać.

Rafael - w obronie było dobrze, zaś słabo jak na niego zagrał w ofensywie

Gary - temu panu już podziękujemy...

Evans -
michal85 napisał(a):takim partnerem u boku jak Gaz nie mogło być lepiej

O'Shea - on w ogóle grał w tym meczu?

Gibson - podczas meczu matys napisał że porusza się identycznie jak Carrick, zgadzam się z tym. Grał z głową, nie tracił głupio piłek, miał parę odbiorów, szkoda tylko że grał na prawym skrzydle a nie w środku... dobry występ

Possebon - wczoraj wyglądał jakby się bał, podawał piłki do najbliższego partnera... my wiemy że stać go na wiele wiele więcej... słabo

Anderson - jeden z najlepszych jego meczy w barwach United. Takie zawodnika chciałbym widzieć w każdym meczu, był praktycznie wszędzie, zaliczył dwie asysty, jedna lepsza od drugiej. O pierwszej wspominałem już wcześniej, a druga... świetnym prostopadłym podaniem wypuścił Argentyńczyka

Giggs - jak to Giggs, parę razy ładnie coś tam zagrał....

Nani - na początku meczu było beznadziejnie, tracił każdą piłkę. W II połowie już zaczął grać lepiej, ale i tak na chwile obecną nie ma szans z Parkiem. Strzelił bramkę co oczywiście na plus

Tevez - świetny występ Teveza. Wszystko mu w tym meczu wychodziło, strzelił 3 bramki, zaliczył asystę, a z obrońcami robił praktycznie co chciał. Mam nadzieję iż to koniec kryzysu w jakim był. Mamy 3 zajebistych napastników Smile

Scholes - wrócił nasz maestro Smile

Evra - słabo, bardzo słabo....

Manucho - ...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
04-12-2008 08:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United 5-3 Blackburn Rovers (03.12.2008) - Foster - 04-12-2008 08:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości