Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubowe Mistrzostwa Świata: Japonia 2008
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #41
Re: Klubowe Mistrzostwa Świata - Japonia 2008
Bardzo dobry mecz do oglądania- szybkie spotkanie z dużą ilością bramek. Czego można chcieć więcej?
Silny skład jaki wystawił SAF pokazywał że traktuje ten turniej jak najbardziej poważnie i zamierza w nim wygrać. Cieszy ogromnie to iż udało się Diabłom wreszcie strzelić troszkę więcej bramek, niepokojące jest za to to, iż nie udało nam się dotrzymać wyniku 5:1, ale niestety niepotrzebne rozluźnienie wdarło się w nasze szeregi :/
Na pewno trzeba za mecz pochwalić Ronaldo, który cały czas stwarzał zagrożenie, próbował i napędzał ataki Diabłów. Na zdecydowany plus również występ naszego walijskiego czarodzieja, który po raz kolejny pokazał, że aktualnie środek pola to jego odpowiednie miejsce. Na kilka ciepłych słów zasługuje również Roo, który doskonale wszedł mecz i strzelił 2 bramki, ale podobnie jak branka mam zastrzeżenia co do tego incydentu, w którym kopnął zawodnika Gamby- po co to było? Wydawało mi się że Wazza potrafi się już kontrolować :/
Trzeba pochwalić również drużynę przeciwną którzy postawili ciężkie warunki Mistrzom Anglii i Europy, nie oddawali pola i do końca meczu walczyli o korzystny rezultat- brawa dla nich.
Teraz tylko finał i wracamy do Manchesteru bogatsi o kolejny Puchar Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-12-2008 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Klubowe Mistrzostwa Świata - Japonia 2008 - Lukas - 18-12-2008 19:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości