Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Boro?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 16.67% 2 16.67%
Park Ji Sung 58.33% 7 58.33%
Dimitar Berbatow 25.00% 3 25.00%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08)
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08)
Po meczu żadna ze stron nie ma prawa być (zbytnio) zadowolona. Nasza gra wyglądała dobrze (bo do ideału brakowało sporo. Widać to było choćby wtedy, gdy Ronaldo grał prostopadle a Park nie poszedł za piłką). Można zauważyć płynność, szybko podchodziliśmy pod pole karne przeciwnika, bez większych problemów kończyliśmy też akcje groźnym strzełem (co ważne, bo pretendent fo tytułu tak powinien grać z takim zespołem), ale ta skuteczność to "pożal się panie Boże".

Nie zgodziłbym się, że Ronaldo zagrał piach. Nie przesadzajmy. Kilka razy próbował pociągnąc do przodu, niezły strzał z wolnego (z lewej strony), ale w jego akcjach brakowało mi luzu - tego co go charakteryzowało go w poprzednim sezonie. Teraz, jak go widzę, to mam wrażenie, że za każdym razem mając piłkę przy nodze chce dorównać samemu sobie sprzed roku. Widocznie za wysoko postawił sobie poprzeczkę...

Szkoda, że Scholes nie wszedł wcześniej. Aż mi się nei chce wierzyć, ale Rudy zagrał dobre spotkanie (a raczej jego ćwiartkę). Kilka dobrych piłek, szczególnie ta na prawą stronę, co do centymetra na nogę Ronaldo. Takiego Paul'a nam brakuje.

No i dla przypomnienai się bramkę zdobył Berbatov. Co by nie mówić trzeba mu mocno przyklasnąc na stojęcy, bo Ronaldo czy Park w swoich najlepszych okazjach do bramki nie trafili...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-12-2008 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08) - maju - 30-12-2008 12:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości