Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Boro?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 16.67% 2 16.67%
Park Ji Sung 58.33% 7 58.33%
Dimitar Berbatow 25.00% 3 25.00%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #19
Re: PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08)
Mnie przerażało najbardziej luzactwo w końcowych minutach. Kiedy wszyscy człapali i kopali w stylu "pan sędzia zaraz skończy mecz" mogliśmy stracić bramkę. Było diablo blisko, trochę w prawo i zamiast w słupek piłka byłaby w siatce. I byłby frajerski remis.

Gary dał dobrą zmianę, więc to nieprawda że skończył się na kill`em all. Oczywiście, Rafael będzie coraz lepszy a Neville nie odmłodnieje. Jeszcze Wes Brown wróci z kontuzji i robi się coraz mniej miejsca. Da Silva po raz kolejny zagrał dobry mecz, oglądałem mecz i wiedziałem że - jeżeli nie odejdzie - mamy bocznego obrońcę klasy światowej na lata, bo chłopak już gra bardzo dobrze a przecież będzie nabierał doświadczenia. Jeśli chodzi o Paula to niczego nadzwyczajnego w tym meczu nie zauważyłem. Fletcher faktycznie powinien siąść na ławce, nie pokazał niczego ciekawego. Za to Carrick po raz kolejny ładnie dyrygował grą i nie musiałem ze zgrozą zauważać że nie istniejemy w środku pola jak ze Stoke.
Też będę bronił C. Ronaldo bo zagrał dobrze. Nie rzucił na kolana, ale Park też nie rzucił (chociaż zagrał lepsze zawody niż Cristiano), a z tego co widzę u góry prowadzi w ankiecie na MOTM. No i ta przestrzelona bramka. Berbatow po raz kolejny w swoim stylu "przyczajony tygrys, ukryty smok" chociaż biegał dużo więcej. Ale nie z bieganiny strzelił gola, tylko był w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Rooney mógł strzelić pięknego gola, szkoda że bramkarz wyciągnął tę bombę.
No i goooole. Ja chciałbym jakieś dzikie strzelanie w wykonaniu United, a nie czekać na to jedno tylko kopnięcie w całym meczu. Chłopaki fajnie sobie podają piłkę, ale niech częściej ląduje w siatce.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-12-2008 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08) - panopticum - 30-12-2008 13:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości