Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Boro?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 16.67% 2 16.67%
Park Ji Sung 58.33% 7 58.33%
Dimitar Berbatow 25.00% 3 25.00%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #22
Re: PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08)
Nie ma co, Joga Bonito :roll: . 29 goli strzelonych w 18 spotkaniach, cóż za ofensywa. Ogólnie to żal dupe ściska. Tragedia, dramat, szkoda słów itd. Mówię tu o formie, nie o wynikach. Co my kurwa mać gramy? Z jakimiś lolkami ze Stoke nie potrafimy sklecić jednej składnej akcji, zakończonej strzałem w światło bramki, przez całą połowę. Liczyłem wczoraj na jakiś pogrom, na punkt zwrotny, może akurat z M'Brough da o sobie znać siła ofensywna. Gdzie tam, skromne 1-0, po dosyć szczęśliwej bramce.

Mamy w ogóle treningi strzeleckie, sprawdzają na nich obecność? Od pierwszej kolejki marnujemy takie sytuacje, ze głowa boli. Nasz stosunek goli strzelonych powinien oscylować w granicach 50 bramek. Fatum jakieś zawisło nad nami, czy ki chuj, bo prawie każdy(ofensywni gracze, rzecz jasna) ma na swoim koncie kilka zjebanych, dogodnych sytuacji.

Cieszy forma defensywy, 6 mecz z rzędu na 0 z tyłu. Cieszy mnie cholernie, że coś zaczyna wychodzić Gary'emu. Za wczas, żeby mówić o powrocie do formy, ale coś drgnęło i chociaż w ofensywie daje rade. Vidic, nie trzeba komentować, najlepszy stoper na świecie. Wczoraj pięknie zjebał Ronaldo, widać że jest szefem w tyłach pod nieobecność Ferdinanda. Evans trochę słabiej, niż do tego przyzwyczaił, wcześniej bezbłędny, teraz zdarzy mu się źle wyprowadzić piłkę, czy coś takiego. Ale powodów do narzekań nam nie dostarcza. O'Shea jak to Dżon, ciesze się, że nie kombinuje, że nie bawi się w Evre. Jeśli chodzi o grę w defensywie to nie ma się do czego przyczepić, z przodu cudów nie oczekiwałem, więc nie ma źle.

Krystyny nie będę komentował, bo po chuj bluzgać, a inaczej jego dyspozycji się nie da opisać, niż paroma cierpkimi epitetami. Fletcher na ławkę, nic mu ostatnio nie wychodzi. Przyda mu się odpoczynek. Carrick, klasa. Imo Carrick i Scholes to nasz optymalny na chwilę obecną duet na środku pomocy. W sezonie 06/07 niszczyliśmy takim zestawieniem środka pola kolejnych rywali. Park :* Wczoraj, obok Vidicia i Berbatova najlepszy na boisku.

Berbatov, uff wreszcie gol. Robot ubrany w ludzka skórę, więcej nie ma sensu pisać.

Chujnia z grzybnia pomarańcza, już 3 miesiąc łapiemy formę, już 3 miesiąc odzyskujemy skuteczność. Cytując Kałużnego: 'Nie wiem, może ktoś kopa w dupe powinien dostać, albo w ryja, (...)bo pomału, przepraszam, ze się wyrażę, WKURWIA TO!' .

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-12-2008 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Middlesbrough (29.12.08) - matys - 30-12-2008 15:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości