Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Chelsea?
Ankieta jest zamknięta.
Gary Neville 0% 0 0%
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Nemanja Vidic 25.00% 6 25.00%
Jonny Evans 4.17% 1 4.17%
Patrice Evra 8.33% 2 8.33%
Cristiano Ronaldo 8.33% 2 8.33%
Ryan Giggs 33.33% 8 33.33%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 4.17% 1 4.17%
Wayne Rooney 16.67% 4 16.67%
John O'Shea 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Chelsea (11.01.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Chelsea (11.01.2009; 16:00)
Mecz cholernie ważny, wprawdzie do końca sezonu jeszcze daleko, ale to jest jeden z najważniejszych meczy. W tym sezonie nie wiedzie nam się w meczach z "Wielką Czwórką". Doznaliśmy porażki z Arsenalem i Liverpoolem, a z Chelsea wyciągnęliśmy tylko remis. 1 pkt z 3 meczy to zdecydowanie za mało, wprawdzie graliśmy na terenie rywali, ale i tak uważam, że 1 pkt to za mało. Dlatego też musimy zrobić wszystko by następne 3 mecze z "Wielką Czwórką", które zostaną rozegrane na Old Trafford zakończyły się naszym zwycięstwem, inaczej ciężko będzie obronić majstra.

Jeśli chodzi o skład to nie ma co kombinować, wystawiamy najsilniejszą "11", a wg mnie wygląda ona następująco:
VDS - Rafael Rio Vidic Evra - Park Carrick Fletcher Ronaldo - Rooney Berbatov

W bramce oczywiście Van der Sar. Dalej na prawej stronie obrony Rafael, mam nadzieję iż młody nie zawiedzie i po raz kolejny pokaże na co go stać, w środku oczywiście Rio i Vidic. Jeśli by zaś Rio nie zdążył się wykurować to w jego miejsce oczywiście Evans. Na lewej stronie oczywiście powracający po zawieszeniu Evra, w ostatnich meczach wyraźnie brakowało tego zawodnika, szczególnie jeśli chodzi o akcje ofensywne lewą stroną boiska ....

Na skrzydłach Ronaldo i Park. Zarówno jeden jak i drugi ostatnio odpoczywali, więc oczekuje od nich gry na 100% swoich możliwości. Cristiano, mam nadzieję, iż nie zawiedzie w tym meczu. Ji-Sung w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, więc o niego się nie martwię. Koreańczyk powinien zagrać na prawej stronie by wspomagać młodego Brazylijczyka w defensywie.
W środku pomocy oczywiście Carrick, który jest mózgiem naszego zespoły, gdy nie ma Michaela, śmiem twierdzić, że traci jakieś 20%. Jego partnerem powinien być Fletcher, który ostatnio w końcu dostał odpoczynek od Fergusona. Darren w tak ważnych meczach nie nigdy zawodził, mam nadzieję iż tym razem będzie podobnie.

W ataku oczywiście Rooney i Berbatov. Liczę na obu dwóch, liczę na waleczność Anglika i bajeczną technikę Bułgara.

Mimo porażki i fatalnej postawy w meczu z Derby, jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik w tym meczu Wink

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
08-01-2009 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Chelsea (11.01.2009; 16:00) - Foster - 08-01-2009 21:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości