Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #384
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja bym chciał, żeby to Tevez został na Old Trafford, a Benzema niech gra sobie w Lyonie. Dlaczego? Już mówię. OK, może Karim rzeczywiście jest młodszy, bardziej perspektywiczny, jednak jest on rozkapryszoną gwiazdeczką, która jeśli usiądzie na ławce to robi wielką awanturę i psuje atmosferę w zespole. Wystarczy spojrzeć na to co się dzieje w reprezentacji. Tevez taki nie jest, on nie robi problemów z tego, że siądzię na ławce, poza tym widać, że on kocha United, od Benzemy bym tego nie oczekiwał...

Poza tym Benzema wiele razy mówił, że jeszcze kiedyś byś chciał zagrać w Hiszpanii, więc nie trudno przewidzieć co się stanie po paru dobrych sezonach, ofertę złoży Real i Benzema odejdzie, a my zostaniemy na lodzie. I jeszcze ostatnie 'przeciw' Benzemie, on jest wielką niewiadomą, trudno powiedzieć czy się sprawdzi w Anglii, może to być kompletny nie wypał, za to Carlos świetnie już poznał grę na Wyspach, tyle że teraz jest w nieco słabszej formie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-01-2009 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 11-01-2009 19:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości