Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Chelsea?
Ankieta jest zamknięta.
Gary Neville 0% 0 0%
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Nemanja Vidic 25.00% 6 25.00%
Jonny Evans 4.17% 1 4.17%
Patrice Evra 8.33% 2 8.33%
Cristiano Ronaldo 8.33% 2 8.33%
Ryan Giggs 33.33% 8 33.33%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 4.17% 1 4.17%
Wayne Rooney 16.67% 4 16.67%
John O'Shea 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Chelsea (11.01.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Chelsea (11.01.2009; 16:00)
W drugiej połowie chłopaki się naprawdę rozkręcili. A totalną kontrolę przejeliśmy gdy na boisku pojawił się Carrick. Gdybyśmy wyszli od pierwszych minut z Giggsem i Carrickiem, to mecz pewnie zakończyłby się pogromem. Wreszcie zagraliśmy skuteczny futbol. Nie było marnowania klarownych sytuacji, tylko wykorzystywanie tego co się ma. Cieżko jest mi teraz sklecić jeszcze coś sensownego, to przejde do oceny poszczególnych graczy.

VDS - tak jak wielokrotnie mówili komentatorzy Canal+, był w tym meczu praktycznie bezrobotny.

Neville - trochę się obawiałem, gdy zobaczyłem go od pierwszych minut, jednak podołał. Zagrał naprawdę dobre spotkanie i miejmy nadzieję, że nasz kapitan wraca do wysokiej formy.

Vidić - co tu dużo mówić, po raz kolejny zagrał jak profesor, napastnicy Chelsea nie mieli wiele do powiedzenia.

Evans - w ostatnich meczach było średnio, lecz na to spotkanie się zmobilizował i rozegrał dobre zawody.

Evra - dobrze go znowu widzieć, niezwykle przydatny w akcjach ofensywnych. W dodatku zaliczył asystę, miejmy nadzieję, że ta kontuzja to nic poważnego...

Ronaldo - dobrze zrobiła mu ta przerwa, dziś jeszcze nie był najlepszym graczem w naszych szeregach, ale zagrał dużo lepiej niż to bywało ostatnio. Niesłusznie nieuznana bramka w drugiej połowie, no ale możemy to wybaczyć sędziemu z racji wyniku Smile

Fletcher - jak dla mnie najsłabszy gracz United w tym meczu, właściwie go nie widziałem w tym spotkaniu.

Giggs - przydało się to doświadczenie, mądrze kierował grą Czerwonych Diabłów.

Park - jak zawsze mnóstwo biegał. Cieszy to, że Koreańczyk nie schodzi poniżej pewnego poziomu.

Rooney - według mnie zawodnik meczu. Był wszędzie, był takim motorem napędowym United. Poza tym cieszy mnie, że Wayne zaczyna regularnie zdobywać bramki. A nie tak jak to miało miejsce w poprzednich sezonach, kiedy to strzelał tylko w październiku, a potem się blokował.

Berbatow - nie był jakoś niesamowicie widoczny, lecz zagrał naprawdę dobrze, póki co to jemu należy się gra w podstawowym składzie, a nie Tevezowi.

Rezerwowi:

O'Shea - zaskoczył mnie :shock: Wszedł na boisko i z tego co pamiętam nie dał się ani razu minąć.

Carrick - tak jak pisałem wcześniej, po jego wejściu Chelsea nie miała już nic do powiedzenia.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-01-2009 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Chelsea (11.01.2009; 16:00) - RedLucas - 11-01-2009 19:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości