Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Chelsea?
Ankieta jest zamknięta.
Gary Neville 0% 0 0%
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Nemanja Vidic 25.00% 6 25.00%
Jonny Evans 4.17% 1 4.17%
Patrice Evra 8.33% 2 8.33%
Cristiano Ronaldo 8.33% 2 8.33%
Ryan Giggs 33.33% 8 33.33%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 4.17% 1 4.17%
Wayne Rooney 16.67% 4 16.67%
John O'Shea 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Chelsea (11.01.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
Re: PL: Manchester United 3-0 Chelsea (11.01.2009)
Visk napisał(a):Od dawna czytam te forum i zawsze widzę twoja krytykę jeśli skład nie jest taki jaki byś chciał. Teraz mam okazje powiedzieć , że słaby Fletcher , beznadziejny Giggs , nie będący nigdy na swoim miejscu Neville zagrali tak jak powinni , teraz będziesz ich chwalił a jak nadejdzie następne spotkanie Man Utd to znowu zobaczymy twoja krytykę szczególnie na tych w.w zawodników.
To coś chyba źle czytasz, bo ja Fletchera to zawsze bronię... Neville'a też nie raz broniłem, więc....Przed meczem, krytykowałem skład jaki do gry desygnował SAF, mam do tego prawo, przecież po to jest forum. Patrząc jak ostatnio grają Giggs i Gary, wielu z pewnością przed meczem uważało tak jak ja, jednak po meczu wszyscy na pewno jesteśmy zgodni Wink

Chelsea na kolanach! Przed meczem nawet nie marzyłem o takim wyniku i o takiej grze. Goście w tym meczu nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Patrząc na wyjściową "11" miałem spore obawy, szczególnie o środek pola no i o Gary'ego, czy da rade. Jak widać jednak niepotrzebnie, weterani zagrali na prawdę bardzo dobrze, miło się oglądało ich będących w takiej dyspozycji.

Co było kluczem do zwycięstwa w tym meczu? Wydaje mi się, że obrona, która zagrała wprost fenomenalnie. Evans i Vidic w pierwszej połowie nie dali pograć Drogbie, a w II połowie świetnie radzili sobie nie tylko z Drogbą ale i Anelką, który wszedł wszedł na boisko. Do tego bardzo dobrze obronę wspierali Fletcher i Giggs, którzy w tym meczu zaliczyli sporo przechwytów. Przed meczem obawiałem się czy Gary da rade w tym meczu, czy wytrzyma tempo gry. Widać niepotrzebnie, wspierany przez Parka czy to Fletchera świetnie "rozbrajali" ataki Chelsea lewym skrzydłem. Dzisiaj znów dobrze funkcjonowała nasza lewa flanka, wrócił Evra, który zawsze idzie do przodu, ja nie wiem jak on sobie wyrobił taką kondycje, przecież on w każdym meczu biega od naszego pola karnego do pola karnego przeciwnika....
Bardzo bałem się o II linię, szczególnie o środek. Na szczęście Giggs i Fletcher poradzili sobie bardzo dobrze. Dziś troszkę słabiej niż zwykle zagrali skrzydłowi, no ale cóż nie można mieć wszystkiego.

Bardzo ale to bardzo cieszy mnie postawa naszych napastników. Zagrali bardzo dobre spotkanie no i co najważniejsze i jeden i drugi strzelił bramkę Smile

Musimy wygrać zaległy mecz z Wigan i z Fulham, musimy! Jeśli tak się stanie to mamy lidera i będzie na prawdę w bardzo komfortowej sytuacji Smile

Jeszcze tylko oceny poszczególnych graczy:

VDS - bezrobotny w meczu z Chelsea :shock:

Gary - jak już wcześniej pisałem, obawiałem się czy podoła, jednak zupełnie niepotrzebnie. Rywalizacja o miejsce na prawej obronie zapowiada się niezwykle ciekawie

Vidic - w chwili obecnej nie ma lepszego środkowego obrońcy niż Serb, co do tego jestem w 100% pewnych

Evans - po kilku słabszych występach, dziś zaprezentował się bardzo dobrze

Evra - bardzo dobry występ Francuza, bezbłędna gra w obronie no i te rajdy lewą stroną, tego mi brakowało przez ostatnie 5 meczy. Mam nadzieję iż uraz jest niegroźny

Ronaldo - strasznie wolny... ogólnie to średni występ

Fletcher - rozegrał dobre zawody, dziś grał bardzo defensywnie, zaliczył sporo przechwytów, posłał też kilka dobrych piłek

Giggs - nie spodziewałem się tak dobrej gry Walijczyka. Jak wielu miałem obawy przed meczem o naszą II linię, on jednak świetnie nią dziś sterował, a do tego bardzo dobrze wspierał obronę. Chyba MOTM

Park - dużo dziś pracował w obronie, za co mu chwała, sporo przechwytów, w ofensywie nie było tak dobrze jak zawsze jednak poniżej pewnego poziomu nie schodzi

Rooney & Berbatov - zrobili to co należy do ich obowiązku, czyli strzelili bramki. Dymitar dołożył do tego asystę. Rooney zagrał dziś bardzo dobrze, waleczny jak zawsze, takiego Roo chcę oglądać zawsze. Najbardziej podobało mi się jak olał Webba :twisted:

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
11-01-2009 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Chelsea (11.01.2009) - Foster - 11-01-2009 20:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości