Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Chelsea?
Ankieta jest zamknięta.
Gary Neville 0% 0 0%
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Nemanja Vidic 25.00% 6 25.00%
Jonny Evans 4.17% 1 4.17%
Patrice Evra 8.33% 2 8.33%
Cristiano Ronaldo 8.33% 2 8.33%
Ryan Giggs 33.33% 8 33.33%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 4.17% 1 4.17%
Wayne Rooney 16.67% 4 16.67%
John O'Shea 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Chelsea (11.01.2009)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #36
Re: PL: Manchester United 3-0 Chelsea (11.01.2009)
Dobra, troszkę ochłonąłem, można by coś napisać.

Mecz z 666 powodów przełomowy. W końcu wygrany mecz z kimś z Big Four, w końcu strzeliliśmy więcej niż jednego gola. Pozostałe 664 powody wymyślcie sobie sami, bo mi się nie chce.

Fuckin' brilliant! Jakoś dziwnie spokojny byłem przed tym spotkaniem, gdzieś tam w głowie siedziały myśli o pogromie Chelsea, ale to raczej takie bujanie w chmurach. A tu 3-0 :shock: A mogłoby być i 4-0 i 5-0. Prawdę mówiąc nie zagraliśmy czegoś kosmicznego, uczciwie trzeba przyznać, że Chelsea dzisiaj w graniu nie przeszkadzało. No ale, to też trzeba umieć wykorzystać, za co należą się Diabełkom ogromne brawa.

Popisowa partia Nemanji, dla mnie MOTM. Przez pierwsze 45 spinał całe tyły w najszczelniejszy mur, potem w parę sekund ustawił nam spotkanie, po czym przez kolejne 3 kwadranse znowu dzielił i rządził w defensywie. Magiczny występ Vidy, magiczna forma, magiczny obrońca. Perfekcyjniej zagrać się nie da. 10/10. A i Neville powinien mu ze dwa stopnie dołożyć ze swojej oceny, bo parę razy go Serb ratował z opresji.

Skoro już mówimy o najlepszym stoperze świata, to przeskakujemy trochę w lewo i mamy najlepszego lewego obońce jaki w chwili obecnej stąpa po Ziemi. 9/10, bo to co rozegrał Pat dzisiaj z przodu to powinien być film instruktażowy, jak powinien grać full-back. Ależ on pięknie prowadzi piłeczkę przy nodze. Kapitalne dośrodkowanie do Rooneya, świetny w defensywie, cały czas wspomagający czy to Parka czy Ronaldo.

Trzeci bohater to Wazza. Pieprzyć gola, bo to tylko wisienka na torcie, ale to jak szalał po murawie. On ma na pewno 2 płuca? Świetna asekuracja na środku pomocy, na prawej obronie, na linii pola karnego, cały czas dawał gościom wycisk. Jak go tu nie kochać. 9/10.

Reszty mi się już nie chce oceniać zbyt szczegółowo. Edwin bezrobotny, Evans po nieudanym wślizgu, w którejś z pierwszych minut, gdy nie przeciął podania do Drogby(w tym momencie, mocno się zaniepokoiłem, czy da rade), otrząsnął się i do końca spotkania nie popełnił najmniejszego błędu. Neville zagrał przyzwoite spotaknie, już się chyba wszyscy przyzwyczaili, że to już nie ten Gary sprzed kontuzji, więc asekuracja jest cały czas. Bałem się, że Kolowie, mogą go trochę powozić na prawej flance, ale bo ja wiem, może dał się ograć 2 razy, nie więcej. Uciekł znowu parę razy gdzieś do środka, ale to już nie to samo co dwa miesiące temu.

Pomoc. Średni Ronaldo, średni Fletcher, dobry, choć nie rewelacyjny Giggs i waleczny Park. Tak chyba najkrócej można to podsumować. Aż się przeraziłem, jak zobaczyłem zestawienie środka drugiej linii. Carrick na ławie? Szok. Dalej uważam, że byłby lepszym rozwiązaniem niż Fletch, ale nie ma o czym mówić. Ronaldo nie zagrał źle, bo ma asystę, strzelił dwa gole, niesłusznie nie uznane, pół asysty przy golu Rooneya, nie no, średni Ronaldo, to chyba nie bardzo pasuje. Dobry występ Ronaldo. Giggs miał parę fajnych zagrań, mądrze operował piłką w środku, ale czegoś mi zabrakło. Czego, nie wiem.

Berbatov, hmm, gol, asysta, mini asysta przy golu Rooneya, bo chyba musnął piłkę, wychodzi, że miał udział przy każdej bramce. Ale nie było tak pięknie, jak to jest w statystykach, przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba pierwsza połowa, kilka strat, brakowało tej maestrii co z Southamptonem, ale swoje zrobił. Trzeba być zadowolonym.

Wiecie co Wam powiem? Powiem Wam, że za chuja nikt nam tytułu w tym roku nie odbierze. 21 kolejka jest, wiem, ale nie oddamy tego tytułu, napisałem sobie to na kartce i wsadziłem do barku, z dzisiejszą datą, i wynikiem meczu.

Ogólnie to jest zajebiście, niesamowita radość, ulga i czekam na więcej. Rozjebiemy to Wigan w środę, coś mi się zdaje, że będzie ostrze strzelanie.

UNITED!

Edit: Jeszcze zapomniałem pochwalić kibiców, za fantastyczny doping, chyba najlepszy(z perspektywy widza TV) od czasów 1/2 LM z Barceloną.

I druga sprawa, piękny moment jak Tevez wychodzi na rozgrzewkę, od razu głośne 'Argentina', 'Argentina', a Carlos poklepuje herb MU. Niby głupota, ale strasznie się jaram takimi obrazkami, widać, że chłopak chce tu zostać. Ale kurwa, to musi być uczucie, jak wstajesz z ławki rezerwowej, a tu wszyscy bija Ci brawo.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-01-2009 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Chelsea (11.01.2009) - matys - 12-01-2009 01:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości