Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Wigan?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 6.25% 1 6.25%
Jonny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidic 50.00% 8 50.00%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Paul Scholes 6.25% 1 6.25%
Michael Carrick 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Wayne Rooney 25.00% 4 25.00%
Dimitar Berbatow 12.50% 2 12.50%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Wigan Athletic (14.01.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (14.01.2009; 21.00)
Po pięknym zwycięstwem nad Chelsea, teraz czas na Wigan. A niedzieli, mimo że była przepiękna musimy jak najszybciej zapomnieć i skupić się na kolejnym rywalu, który w tym sezonie prezentuje się na prawdę dobrze.
W pierwszej chwili, gdy patrzy się na środowego przeciwnika, to wydaje się, że bez najmniejszego problemu powinniśmy sobie z nim poradzić. Jednak to już nie ten sam zespół, co sezon czy dwa temu.
Gramy na OLD TRAFFORD, mam nadzieję iż magia tego stadionu nadal będzie działać, w tym sezonie w "domu" tylko raz zremisowaliśmy i nie niech na tej jeden stracie punktowej zostanie, bardzo bym tego chciał.
W ostatnich ośmiu meczach w lidze nie straciliśmy bramki, to o czymś świadczy. Ano świadczy o tym, że nasza defensywa, której bez wątpienia liderem jest Vidic gra na prawdę bardzo dobrze. Także nie wydaje mi się by goście mogli nam jakoś bardzo zagrozić. Teraz tylko pytanie co z atakiem? We wczorajszym meczu, o dziwo zagraliśmy bardzo skutecznie, wpakowaliśmy z 3 bramki The Blues, a to się nie zdarza często. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale mam nadzieję, iż powoli zaczyna to wszystko działać tak jak powinno.

Jeśli chodzi o skład to:
Kuszczak/Foster
Rafael - Vidic - Evans - O'Shea
Ronaldo - Carrick - Scholes/Anderson - Nani
Berbatov - Tevez/Rooney

Wydaje mi się, że w tym meczu SAF będzie chciał dać odpocząć Edwinowi. Jeśli tak to zobaczymy Kuszczaka bądź Fostera.
Na prawej obronie Rafael, Gary już ma swoje lata, zresztą sam przyznał, że nie jest już w stanie grać co 3 dni. W środku oczywiście fenomenalny Vidic i Evans, który godnie zastępuje Rio. Na lewej stronie postawiłbym na O'Shea. Johny w obronie nie popełnia głupich błędów, więc spokojnie może zagrać tym bardziej, że Evra we wczorajszym meczu doznał jakiegoś urazu (chyba coś z kostką, czekamy na informacje na ten temat), nie ma sensu ryzykować.
W środku pomocy Carrick i ktoś z dwójki Scholes/Anderson. Na skrzydłach oczywiście Ronaldo i tym razem Nani. Park zrobił swoje w meczu z Chelsea, teraz spokojnie można mu dać odpocząć. Nani potrzebuje gry, inaczej nie wróci do optymalnej formie, ostatnio zaczął już lepiej grać, mam nadzieję, iż nadal będzie kontynuował ten progres.
W ataku na pewno Berbatov, tak jak napisał matys być może będziemy musieli przejść mur jaki ustawią goście przed swoją bramką, a jak wiemy Dymitar potrafi świetnie dograć do partnera. Kto z nim? Myślę, że od początku może zagrać Tevez.

Mecz ten musimy wygrać. Dzięki 3 pkt zdobytym w tym meczu przybliżymy się do Liverpoolu i nasza strata będzie już na prawdę niewielka, a jeszcze przecież mamy zaległy mecz z Fulham. Także po zwycięstwo panowie! Smile

GLORY GLORY MAN UNITED!!!

E:
Cytat:Kadra Man Utd na mecz z Wigan:
van der Sar, Kuszczak, Foster, Rafael, Neville, Ferdinand, Vidić, Evans, Evra, O'Shea, Ronaldo, Nani, Fletcher, Carrick, Scholes, Anderson, Gibson, Possebon, Giggs, Park, Berbatov, Rooney, Welbeck, Tevez

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
12-01-2009 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (14.01.2009; 21.00) - Foster - 12-01-2009 14:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości