Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Boltonem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van de Sar 8.33% 1 8.33%
Gary Neville 0% 0 0%
Nemanja Vidic 16.67% 2 16.67%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 8.33% 1 8.33%
Cristiano Ronaldo 25.00% 3 25.00%
Dimitar Berbatow 25.00% 3 25.00%
Carlos Tevez 16.67% 2 16.67%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton 0-1 Manchester United (17.01.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
Re: Bolton 0-1 Manchester United (17.01.2009)
Powiem szczerze, że już nie chce mi się rozpisywać na temat naszej gry, bo ona cały czas wygląda tak samo, dlatego dziś ograniczę się do oceny poszczególnych graczy:

VDS - połapał sobie parę piłek...

Gary - dwa poważne błędy w obronie, ogólnie nie było źle

Vidic - już nie grał tak fenomenalnie jak w ostatnich meczach, co nie zmienia faktu, że znów był jednym z najlepszych na boisku...

Evans - bardzo dobry mecz, bezbłędny, widać że Jonny jest coraz pewniejszy

O'Shea - zdecydowanie lepiej niż w meczu z Wigan, w obronie dobrze. Coraz częściej podłącza się do akcji ofensywnych

Fletcher - nie grał źle, szkoda tylko, że był ustawiony nie na swojej pozycji....

Carrick - miał kilka świetny piłek, sporo przechwytów, jednak bywało tak, że przez pewien okres nie miał pomysłu na rozegranie piłki

Anderson - na początku katastrofa, później było lepiej. My jednak wiemy że Predatora stać na więcej

Ronaldo - z rzutów wolnych jak nie trafia w murek, to strzela nie dość że po ziemi to jeszcze prosto w bramkarza... Im bliżej końca meczu tym grał lepiej, jednak ogólnie średni mecz

Tevez - tak na prawdę to przez 89 min nie pokazał nic, na szczęście 90 min mogliśmy ujrzeć prawdziwego Carlosa, który poradził sobie z dwoma obrońcami i wspaniale dośrodkował do Bułgara, który zrobił swoje

Berbatov - mimo, że strzelił bramkę to jestem rozczarowany jego występem, wprawdzie miał jak zawsze kilka genialnych piłek, ale to nie było to. Najważniejsze jednak, że zaczął strzelać, teraz przynajmniej nikt nie będzie marudził...


Scholes & Giggs - starali się rozciągnąć mur obronny gości...

MOTM - hmm... mimo, że nie grał najlepiej to jednak mój głos idzie na niego, w końcu to on nam załatwił 3pkt, więc... Dymitar Berbatov

Są 3 pkt, mamy lidera - z tego się można cieszy, bo reszta....

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2009 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Bolton 0-1 Manchester United (17.01.2009) - Foster - 18-01-2009 09:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości