Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Derby?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Rafael da Silva 11.76% 2 11.76%
Jonny Evans 5.88% 1 5.88%
Gary Neville 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nani 47.06% 8 47.06%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Darron Gibson 0% 0 0%
Ryan Giggs 17.65% 3 17.65%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Carlos Tevez 11.76% 2 11.76%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
James Chester 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Ja uważam, ze Ando zagral słabo. Po raz kolejny. Cos próbuje, ale mało z tego wynika. Gola strzeli zapewne jak będzie miał 38 lat w pożegnalnym meczu.
Nani - pięlny gol. Potem było różnie, choć włączał się do gry i cos próbował. Jakoś mniej mnie dziś denerwował niz zwykle. Czyli musiał zaliczyć niezły występ.
Giggs moim zdaniem zagrał bardzo dobrze. Ronaldo za to wyglądal jakby wyszedł na boisko za kare(może tak było xD). Grał raczej beznadziejnie źle... Mam nadzieję, ze to tylko chwilowa niedyspozycja. On już w ostatnim meczu z Boltonem od 70 min nagle przestał grać - spacerował z miną, która sugerowała depresję 8-)
Rafael fajnie(błagam tylko nie kontuzja), choc dał sie ograż ze 2 razy dość prosto. Tevez bardzo dobrze(w 2 połowie jak jeden z nielicznych kwapił się do gry i cos z tego wynikało - w ostatnim meczu też wypracował gola Berbie, dzisiaj gol - kontuzja Roo dobrze robi Carlosowi). Reszta bez rewelacji - Neville w sumie gra nieźle ostatnio. I bramka O'shea Smile Nasi obrońcy sie rozstrzelali ostatnio coś. I Gibson pare naprawdę ładnych podań zaliczył.
Welbeck nie pokazał prawie nic - może musi pare meczy zgarać, żeby się wgryść w grę MU. Ciekawy ten Chester - nie wiedziałam, że jest kapitanem rezerw :oops: Ale za mało było czasu by go ocenić.
Mam nadzieję, że nie połapali kontuzji dzisiaj wszyscy, bo było mokro i troche sie wywracali/kopali.

W ogóle plus za Derby za atakowanie. Ciekawy zespół. I dobre zmiany w drugiej połowie Wink Naprawde mogło być nerwowo, gdyby nie karny dla nas pod koniec. Foster raczej nie miał szans. W ogóle Foster zaliczył przyzwoity występ. Byle tak dalej(choć i tak mi szkoda, ze Tomek nie zagrał).
Fajnie, że strzelili te 4 gole. Ciekawe kiedy strzelą tyle goli w meczu ligowym?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
21-01-2009 01:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00) - branka - 21-01-2009 01:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości