Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Derby?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Rafael da Silva 11.76% 2 11.76%
Jonny Evans 5.88% 1 5.88%
Gary Neville 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nani 47.06% 8 47.06%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Darron Gibson 0% 0 0%
Ryan Giggs 17.65% 3 17.65%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Carlos Tevez 11.76% 2 11.76%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
James Chester 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
Dziś tylko oceny graczy wg mnie:

Foster - pewnie wybronił te parę łatwych strzałów, dobra komunikacja z obroną, widać że jemu obrońcy bardziej ufają niż Tomkowi, przy bramkach był bez szans. Karny - no cóż tu wszystko zależy od szczęścia, a wolny to ewidentnie wina murku który nawet nie raczył podskoczyć, Ben późno zobaczył piłkę i nie był jej w stanie obronić

Rafael - w ofensywie bardzo dobrze, jednak w obronie przytrafiło mu się kilka głupich błędów, jeszcze się musi sporo nauczyć...

Gary - przed meczem miałem obawy, Gary w środku jakoś zawsze mi nie pasuje, ale poradził sobie dobrze, widać że forma idzie do góry, nasz kapitan gra coraz pewniej, to cieszy Wink

Evans - grał bardzo dobrze do momentu gdy doznał kontuzji, później ten karny, no ale wiadomo nie był w stanie dać 100%

O'Shea - nasi napastnicy powinni się uczyć od niego jak wykorzystywać sytuacje sam na sam Big Grin w obronie jak zawsze solidnie, parę razy ładnie włączył się do akcji ofensywnych

Nani - wszyscy wczoraj widzieliśmy co Nani potrafi gdy idzie na pełnym gazie, oby to robił częściej, chyba najlepszy zawodnik wczoraj, powinien częściej dostawać szanse.

Gibson - bardzo dobrze w defensywie, miał bardzo dużo odbiorów, ładnie też czasem rozgrywał jednak miał też sporo błędów, w II połowie przez pewnie czas niewidoczny

Anderson - ostatnio coś Andi grał słabiej i jeszcze ta kontuzja :/

Giggs - oby tak dalej Wink

Welbeck - kolejne dobre spotkanie, miał udział przy dwóch bramkach, szkoda tylko że nie udało mu się strzelić...

Tevez - strzelił gola, wywalczył karnego, miał momenty naprawdę dobrej gry, jednak to jeszcze nie jest to...

------

Fletcher - średnio... no ale cóż, nie każdy OH Wink

Chester - widać było że był zdenerwowany, ale nie ma się co dziwić, dla niego to był debiut przed 70 tysięczną publiczną, następnym razem na pewno będzie lepiej

Ronaldo - w ogóle nie rozumiem dlaczego SAF zdecydował się go wpuścić.... w dodatku jeszcze grał słabo...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
21-01-2009 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009) - Foster - 21-01-2009 18:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości