Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Evertonowi?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van Der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Johny O'Shea 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 84.21% 16 84.21%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Carlos Tévez 10.53% 2 10.53%
Dimitar Berbatov 5.26% 1 5.26%
Wes Brown 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Everton (31.01.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
Re: PL: Manchester United 1-0 Everton (31.01.2009)
Dobry mecz w wykonaniu Red Devils, przeciwnik do łatwych nie należał, lecz chłopaki poradzili sobie na prawdę dobrze. Tak na prawdę to Everton, ani razu poważniej nie zagroził bramce strzeżonej przez Edwina Van der Sara. Obron znów spisała bez zarzutu, no może prócz jednej jednostki, lecz o tym później. 12 mecz z rzędu bez straconej brami, to robi wrażenie. Kolejny rekord padł łupem naszego holenderskiego bramkarza Wink

W pomocy bez dwóch zdań rządził i dzieli Michael Carrick. Bardzo dobry występ Anglika, świetnie rozgrywał piłkę, dla niego to bez różnicy, czy lewą nogą czy prawą, górą czy dołem, niemalże każde podanie wymierzone co do mm. Zawiódł mnie dziś Fletcher, miał momenty dobrej gry, takiej jak na początku sezonu, jednak przez większość meczu grał na średnim poziomie, kilka głupich strat, średnio mu wychodziło rozgrywanie piłki, nie zaliczył chyba żadnego przechwytu...

Podobała mi się wczoraj gra naszych skrzydłowych, Ronaldo grał dojrzale, ładnie współpracował czy to na lewej stronie z O'Shea, czy na prawej z Brownem, nie przypominam sobie by Gary włączał się do akcji ofensywnych, nie tracił głupio piłek, oddał parę kąśliwych strzałów, szkoda tylko, że jak zawsze wolne kończyły się na murku...
Park, tu po raz kolejny się powtórzę, to azjatycka wersja Rooneya. Jak zawsze biegał za dwóch, dużo walczył, sprawił sporo problemów obrońcom Evertonu i jak zawsze wspomagał bocznych obrońców.

Wczoraj niestety zawiódł mnie troszkę Berbatov, który IMO rozegrał średnie spotkanie. Jak w każdym meczu zaprezentował nam parę bajecznych zagrań, parę razy rozrzuciła akcję do boku i ... to by było na tyle, wczoraj niestety nie otrzymał genialnego podania od Carricka, a szkoda, zapewne strzeliłby bramkę, czego niestety nie potrafi zrobić Tevez...
Strasznie denerwował mnie wczoraj Tevez, co z tego, że on biega i biega i biega, jak ma dogodną sytuację to pieprzy? Ile razy to wczoraj podczas meczu podnosiłem głos, z powodu zbyt indywidualnej gry Apacza... O ile się nie mylę, to trzy razy zamiast podać do idealnie ustawionego partnera szedł sam i pieprzył, a jak miał dogodną sytuacje, w której powinien strzelać to nie potrafi sobie poradzić z Howardem... Rooney wracaj!

Wynik wczorajszego spotkanie, nie odzwierciedla tego co się działo na boisku, wynik spokojnie mógł być wyższy,, no ale cóż, Tevez koniecznie chciał chyba, by mecz zakończył się wynikiem jeden zero. Najważniejsze jednak jest to, że możemy sobie dopisać kolejne 3 pkt i w spokoju oglądać spotkanie Liverpool vs Chelsea, w którym miejmy nadzieję padnie remis, który pozwoli nam na powiększenie przewagi nad resztą.

Jeszcze tylko oceny gry poszczególnych zawodników

VDS - zbyt dużo pracy to nie miał, jednak gdy już musiał interweniować robił to bardzo spokojnie i pewnie, [7]

Gary - temu panu potrzebny jest odpoczynek, wczoraj wyraźnie sobie nie radził... [5]

Rio - widać, że przerwa spowodowana kontuzją, nie miała większego wpływu na poziom jego gry [7,5]

Vidic - o wiele lepiej niż ostatnio, wraz z Rio nie dali pograć napastnikom gości [7,5]

O'Shea - w obronie bez jakiś większych błędów, coraz lepiej za to wygląda w akcjach ofensywnych [6,5]

Ronaldo - o nim wspomniałem już wyżej [8]

Fletcher - mam nadzieję, iż w następnych meczach zaprezentuje się lepiej... [5,5]

Carrick - MOTM, szkoda tylko że w końcówce troszkę odpuścił, [9]

Pak - zagrał dobrze, jednak wiemy że stać go na więcej [7]

Tevez - ocena taka a nie inna, uzasadnienie wyżej [6,5]

Berbatov - dziś nie było tak dobrze jak ostatnio, mam nadzieję iż w meczu z WHU będzie lepiej [6]

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
01-02-2009 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Everton (31.01.2009) - Foster - 01-02-2009 11:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości