Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #70
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mufc.pl napisał(a):Asystent Sir Alexa Fergusona, Carlos Queiroz, był w czwartek w Portugalii i oglądał ćwierćfinałowy pojedynek Pucharu UEFA pomiędzy Sportingiem Lizbona i Glasgow Rangers. Drugi trener Manchesteru United przyglądał się grze Miguela Veloso i Joao Moutinho.

"Sky Sports" inforumuje, że Queiroz zasiadł na trybunach stadionu Jose Alvalade i uważnie obserwował grę obu pomocników. Sporting przegrał mecz 2:0 i nie awansował do półfinału Pucharu UEFA, jednak obaj gracze to kluczowi zawodnicy klubu z Lizbony, który w tej chwili zajmuje 4. miesjce w lidze portugalskiej.

Widomo, że Manchester United od kilku lat interesuje się zawodnikami Sportingu i niewykluczone, że kolejny Portugalczyk niedługo zawita na Old Trafford.

Nie wiem, czy są dobrzy czy nie, ale ja już więcej Portugalczyków nie chcę. Co prawda Anderson, Nani i Ronaldo to teraz główna siła napędowa naszej drużyny, ale to są zawodnicy raczej defensywni. Veloso to chyba środkowy obrońca, a Moutinho pomocnik. Poza tym po co wydawać pieniądze na zawodników kompletnie niepotrzebnych? Środek pomocy mamy znakomicie obsadzony, a do środka obrony preferuję zawodnika podobnego w stylu do Vidica, czyli twardego jak skała, a nie latynosa. W tej chwili priorytetem jest prawy obrońca i ewentualnie napastnik.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-04-2008 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 11-04-2008 12:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości