Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Interem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 8.00% 2 8.00%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 8.00% 2 8.00%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 4.00% 1 4.00%
Cristiano Ronaldo 80.00% 20 80.00%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Inter 0-0 Manchester United (24.02.2009)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #79
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Ja myślę, że na prawej obronie zagra Neville. Brown długo nie grał i wciąż musi pracować nad dojściem do dobrej dyspozycji. A do meczu zostały zaledwie 2 tygodnie, więc nie sądzę, by Ferguson ryzykował i postawił na Browna. Gary gra w kratkę, co w jego wieku i po jego przejściach zdarza się bardzo często, ale mimo wszystko jest w tym sezonie ograny. Myślę, że Fergie postawi na jego doświadczenie. Poza tym Szkot jest sentymentalny i podejrzewam, że za same zasługi może wystawić Neville'a w takim meczu. 'Tyle przeszedł, więc należy mu się.'

Osobiście widziałbym Browna na prawej obronie, ale nie jestem pewien czy będzie w dobrej dyspozycji. Jeśli tak to oczywiście wolę Browna niż Neville'a. Rafael gra za słabo w obronie i wystawienie go w meczu z Interem, który zapewne będzie nastawiony na atak może okazać się samobójstwem.

Na dzień dzisiejszy widzę taki skład:

van der Sar
Neville-Ferdinand-Evans-Evra
Carrick-Fletcher-Giggs
Rooney-Berbatov-Ronaldo


Obrony jestem pewien niemal w 100%. Pomoc i atak to już zagadka. Nawet nie wiem w jakim ustawieniu wyjdziemy. Wydaje mi się, że w 4-3-3. W pomocy na pewno Carrick i Giggs, a na Fletchera postawiłem, bo w defensywie radzi sobie lepiej od Scholesa. W ataku raczej bez niespodzianek. Rooney już nie raz grał ustawiony na boku. Berbatov i Ronaldo to magicy, więc grać powinni, a jak mam wybierać między Rooneyem a Parkiem to chyba postawiłbym na Anglika.

Jeśli zagralibyśmy w ustawieniu 4-4-2 to skład ustawić jest dużo łatwiej.

van der Sar
Neville-Ferdinand-Evans-Evra
Park-Carrick-Giggs-Ronaldo
Rooney-Berbatov


To byłaby chyba najsilniejsza możliwa jedenastka. Ewentualnie Tevez za Rooneya, który ostatnio nie grał, więc może mieć problemy z prezentowanym poziomem. Stawiam 1-0 dla nas Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45) - mucha - 10-02-2009 17:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości