Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Interem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 8.00% 2 8.00%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 8.00% 2 8.00%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 4.00% 1 4.00%
Cristiano Ronaldo 80.00% 20 80.00%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Inter 0-0 Manchester United (24.02.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #101
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
manusite.pl napisał(a):Manchester United ma nie lada problem z ustawieniem swojej linii defensywy przed zbliżającym się wyjazdowym spotkaniem z Interem Mediolan. Po dzisiejszym meczu do listy kontuzjowanych dołączył Jonny Evans.

Zwycięstwo 2-1 nad zespołem Blackburn Rovers pozwoliło umocnić się na pozycji lidera i zwiększyć przewagę nad drugim Liverpoolem do 8 oczek, jednak kontuzja, jakiej nabawił się w tym meczu Evans, spowodowała, że sir Alex Ferguson będzie miał ogromny ból głowy z ustawieniem formacji obronnej przeciwko zespołowi Jose Mourinho.

Nemanja Vidić nie będzie mógł wystąpić na San Siro z powodu czerwonej kartki jaką otrzymał w finale KMŚ, z kolei Gary Neville oraz Wes Brown zmagają się z kontuzjami. Teraz Ferguson będzie musiał radzić sobie również bez młodego Evansa, który musiał zejść krótko po zdobyciu bramki przez Cristiano Ronaldo.

Wygląda na to, że Szkot będzie musiał trzymać kciuki, by John O’Shea poradził sobie z drobną kontuzją pięty i był zdolny do gry we wtorkowym meczu.

„To jakiś koszmar.” – powiedział jeden z dyrektorów United.

„Trzeba wystawić na mecz dwóch środkowych obrońców, jednak po kontuzji Jonny’ego jest to bardzo wątpliwe.”

Jeśli O’Shea nie będzie gotów do gry, Ferguson będzie zmuszony powołać na spotkanie Ligi Mistrzów obrońcę rezerw – Jamesa Chesera, albo postawić na jednego z bardziej doświadczonych zawodników, który będzie musiał sobie poradzić na innej pozycji.

No i nie zagra także Evans... Rafaela to ja w tym meczu nie chce widzieć. Był taki moment, że wydawało się, że w tej obronie jest coraz lepiej, jednak teraz znów nic tylko siąść i płakać... Żeby tylko ten O'Shea był zdrowy, jeśli nie będzie to nawet nie chcę myśleć, jak zestawiona zostanie obrona na mecz z Interem. Lecz jeśli John będzie zdrowy to innej opcji, niż taka nie widzę:

Fletcher - Rio - O'Shea - Evra

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-02-2009 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45) - RedLucas - 22-02-2009 11:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości