Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Blackburn?
Ankieta jest zamknięta.
Tomasz Kuszczak 4.00% 1 4.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jony Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 8.00% 2 8.00%
Cristiano Ronaldo 36.00% 9 36.00%
Paul Scholes 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Wayne Rooney 44.00% 11 44.00%
Dimitar Berbatow 8.00% 2 8.00%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
Trudny mecz. Ale takie też się zdarzają. Na szczęście Ronaldo pięknie przymierzył i możemy się cieszyć ze zwycięstwa.

Co do bramki dla Blackburn. Według mnie największą winę ponoszą Kuszczak i Nani. Portugalczyk zamiast biec w stronę piłki to w głupi sposób na nią czekał. Kuszczak natomiast zdecydowanie źle obliczył to wyjście do Santa Cruza i wślizg Ferdinanda raczej nie miał wpływu na jego interwencję. Ogólnie Tomek jest strasznie niepewny. Strach mu podać piłkę na lewą nogę, bo zazwyczaj ląduje w trybunach. To ja już wolę 50-letniego van der Sara.

Czy był karny dla Blackburn? 50 na 50. Rafael złapał Pedersena za ramię, więc Norweg upadł, ewidentnie szukając wymuszenia karnego. Ferguson wypowiedział się o zdecydowanym symulowaniu, ale na pewno nie miałbym pretensji do Webba, gdyby odgwizdał faul. Kontakt był. Co prawda Pedersen bez problemu mógł biec dalej, ale powtórzę: faul mógłby być odgwizdany. Co do symulki Ronaldo. Zdecydowanie zasłużona kartka.

Najlepszy na boisku Rooney. Głodny piłki, technicznie o dziwo również nie miał problemu. Słabo zaczął, ale minuta po minucie się rozkręcał i zagrał zdecydowanie najlepiej. Zauważyłem również słabe oceny dla Berbatowa. A według mnie Bułgar zagrał przyzwoicie. Na 7 u mnie zasłużył. Często cofał się do drugiej linii, gdy brakowało pomysłu na grę. Nawet sporo się ruszał. Tego się zazwyczaj nie zauważa, jednak zwróciłem na to uwagę i uważam, że Berba miał niemały wpływ na naszą wczorajszą grę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-02-2009 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009) - mucha - 22-02-2009 13:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości