Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Interem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 8.00% 2 8.00%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 8.00% 2 8.00%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 4.00% 1 4.00%
Cristiano Ronaldo 80.00% 20 80.00%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Inter 0-0 Manchester United (24.02.2009)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #108
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Kurcze, myśląc o meczu z Interem, nie obawiałam się go jakoś strasznie wiedząc jaką mamy obronę i wiedząc, że Roo jest w formie. Ale teraz jak myślę, kto w tej obronie zagra zaczynam sie cholernie bać meczu. I ewentualnego gadania, że Manchester jest słaby - cóż jak zagramy zaowdnikami z rezerw(z konieczności) to scenariusz może być różny...
Może ten Evans sie wykuruje... I O'shea - myślę, że powinien zagrac na prawej zamiast Rafaela, bo młody po świetnym początku sezonu gubi się w obronie(co przewidziałam, z młodymi zawsze jest tak, że się pokazą, potem są słabsi i za rok, dwa, zaczynają na prawdę grać dobrze). O'Shea jaki by nie był, ostatnio na prawej zaprezentował się dobrze, ma duże doswiadczenie i jest raczej solidny, choć nie błyszczy.
Co mnie jeszcze martwi to ROnaldo - owszem stara się, miewa piękne akcje, także gole, jak ten ostatni, ale zdecydowanie za często jego wolne wpadają w mur i nawet nie przechodzą w pole karne, poza tym w każdym jednym meczu ma dużo idiotycznych strat. Musi naprawdę się skoncentrować z Interem, tam taka głupia strata jak w ostatnich meczach może nas kosztowac gola.
Martwi mnie też Berba, 2 ostatnie spotkania był niewidoczny. Ale moze się obudzi w wielkim stylu jutro, nie wiem...Bo sam Rooney choc będzie walczyć za trzech nie da rady.
Ale Fergie zmobilizowac ich potrafi. Oni sami zreszta wiedzą jaka jest waga spotkania. Licze, że zagramy równie dobrze jak Inter, a u siebie im dokopiemy.
Aha, mam nadzieję, że nie zobaczymy w tym spotkaniu Naniego...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-02-2009 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45) - branka - 23-02-2009 13:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości