Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Interem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 8.00% 2 8.00%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 8.00% 2 8.00%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 4.00% 1 4.00%
Cristiano Ronaldo 80.00% 20 80.00%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Inter 0-0 Manchester United (24.02.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #122
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
branka napisał(a):1:1 byłoby dobrym wynikiem. Ja liczyłam na 1:0 dla nas jakby obrona grała normalna, ale z taką to nie sądze by było aż tak dobrze. No chyba, że Saar naprawde zaczarował bramkę Wink
Ja również obstawiałbym jutro remis- zwłaszcza przy naszych aktualnych problemach z obroną. Cały czas mam jednak nadzieję, iż któryś z dwójki Evans, O'Shea będzie w stanie zagrać w tym meczu, bo ciężko jest sobie wyobrazić Evrę na środku obrony :? Nie byłbym zaskoczony gdyby okazało się że te wiadomości to takie właśnie zagrywki przedmeczowe.
Fakt związany z naszą obrona dodatkowo przekonuje że będzie tam cholernie ciężko-trzeba będzie przede wszystkim sporo się natrudzić by zatrzymać Ibrahimovicia w tym spotkaniu (Rio będzie miał ogromne wyzwanie). Liczę ponadto na dobrą postawę naszych środkowych pomocników: myślę że Carrick wraz z Giggsem tam zawitają, a także tych z przodu: Roo, Berbatova czy Ronaldo, ten ostatni będzie miał okazję pokazać swój kunszt w bezpośrednim pojedynku z Ibrą.
Ciekaw jestem czy taktyka SAFa będzie taka sama jak w poprzedniej edycji, gdzie na wyjazdach skupialiśmy się jedynie na tym by bramki nie stracić i ewentualnie odpowiadać kontratakami, czy też zobaczymy trochę bardziej otwarty, grający bardziej ofensywnie zespół Diabłów.
Trudny mecz przed Diabłami, ale liczę na pozytywny rezultat- remis to absolutne minimum

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-02-2009 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45) - Lukas - 23-02-2009 18:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości