Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Tottenhamowi?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 75.00% 9 75.00%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 16.67% 2 16.67%
Jony Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 8.33% 1 8.33%
Paul Scholes 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Tottenham 0-0 Manchester United (01.03.2009)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #25
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Ja nie oczekiwałem jakiegoś pozamiatania w trakcie meczu, bardziej traktowałem to jako sprawdzian młodzików. Po raz kolejny Jonny Evans pokazał jak dobrym jest graczem. Na środku czy na prawej obronie, jego występ to była klasa. Gibson i Welbeck nie pokazali niczego ciekawego, ten drugi miał parę ładnych podań, ale występ raczej przeciętny. W ataku istnieliśmy głównie dzięki C. Ronaldo, kolejny dobry mecz Portugalczyka. I ten strzał, jak huknął w ten słupek, albo walnął piłkarza w murze. Normalnie killerWink. Po raz pierwszy w sezonie zawiedli mnie John i Evra. Pat za to jak dawał się jechać Lennonowi a John za to że nie graliśmy w dziesiątkę tylko dzięki litości sędziego. Nani się nie napracował, bo czeka na eksplozję formy. Tevez się napracował, nie wiadomo tylko po co. Podobało mi się jak zawalczył o piłkę pośrodku pola, chyba trzech mu próbowało ją zabrać, ale Apacz się nie dał. Tylko że to podanie, którym oddalał piłkę od graczy Tottenhamu było za cwane dla Gibsona i końcowa sytuacja dobrze podsumowuje grę Argentyńczyka: dużo nieefektywnej walki. Poza tym, wydawał się jeszcze wolniejszy. Giggsy i Vida dali świetne zmiany, tak samo Anderson. Kiedy Brazileiro wszedł od razu poprawiła się gra w środku pola. Giggs też ładnie prowadził piłkę. Szkoda tylko że Nemanja nie strzelił. Gwoli kronikarskiej rzetelności, pochwalę też Bena. Naprawdę dobry mecz, parę ratujących tyłek interwencji. No i wybronił pierwszy rzut karny, potem do pucharu wystarczyło pudło gracza Tottenhamu.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-03-2009 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00) - panopticum - 02-03-2009 10:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości