Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Tottenhamowi?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 75.00% 9 75.00%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 16.67% 2 16.67%
Jony Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 8.33% 1 8.33%
Paul Scholes 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Tottenham 0-0 Manchester United (01.03.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #27
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Puchar Ligi Angielskiej jest nasz, i to najważniejsze Wink

Szybko tylko ocenki poszczególnych zawodników...

Foster - z każdym mecze wygląda coraz pewniej, widać że dochodzi do optymalnej formy. Bardzo pewny przy dośrodkowaniach, dobra gra nogami, do VDS to mu jeszcze daleko, ale jest o klasę lepiej niż Tomek i przede wszystkim potrafi grać obiema nogami, dwie świetne interwencje no i karny Wink Teraz pozostaje tylko życzy mu zdrowia Wink

O'Shea - bardzo słabo...

Rio - ze dwa błędy w rozegraniu, poza tym grał jak profesor

Evans - ten chłopak jest niesamowity, gdy wypadnie Rio bądź Vidic nie ma co płakać jest Johny Wink

Evra - Lennon robił z nim co chciał... tak słabego meczu w wykonaniu Pata już dawno nie widziałem Sad

Ronaldo - napędzał ataki United, czasem brakowało troszkę dokładności (przy podaniach) i szczęścia i precyzji (przy strzałach)

Gibson - parę ładnych piłek do skrzydeł, ogólnie średnio, spodziewałem się czegoś lepszego

Scholes - znów mogliśmy się zachwycać świetnymi rozciągnięciami do skrzydeł, troszkę za dużo niedokładności jak na Paula

Nani
- grał tak jakby mu się nie chciało...

Welbeck - ten mecz dobitnie pokazał, że jeszcze trochę czasu minie zanim Danny wejdzie na stałe do pierwszego składu, siłownia siłownia i jeszcze raz siłownia, inaczej nie da rady na wyspach...

Tevez - po takim meczu jak ten (nie jest to pierwszy raz w tym sezonie ) zastanawiam się czy warto wydawać na niego tyle kasy. Ja nie wiem co się z nim dzieje, wypalił się czy co?
Jeszcze jedno, ja wiedziałem że on jest wolny, ale nie wiedziałem że aż tak ( obrońca na krótkim odcinku osiągnął nad nim 2-3 metry przewagi :shock: )


Vidic - zrobił to co do niego należało

Anderson - jak to dobrze widzieć go znów zdrowego Smile bardzo ładne wejście

Giggs - optymalnie Wink


MOTM - Foster, nie trzeba tłumaczyć dlaczego, kto widział ten wie Wink

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
02-03-2009 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00) - Foster - 02-03-2009 19:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości