Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Newcastle United?
Ankieta jest zamknięta.
Rio Ferdinand 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 6.67% 1 6.67%
Ji-Sung Park 13.33% 2 13.33%
Wayne Rooney 80.00% 12 80.00%
Dymitar Berbatov 0% 0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Newcastle United 1-2 Manchester United (04.03.2009)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #25
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.03.2009; 20:45)
sebos_krk napisał(a):Mit Edwina prysł- jednak da się go pokonać.
A ja miałem nadzieję że już nigdy nie stracimy gola. No, ale mit prysnął.
Michal85 słusznie wyróżnił Guitereza. Ale po mojemu lepiej zagrał jednak Wazza, to jednak on strzelił gola i nękał bramkę Newcastle nieustannymi strzałami. Kiedy jest w takim ciągu, to powinni drżeć wielcy tego świata. 8-) Fletcher poprawnie, raz pięknie zawalczył o piłkę przy linii autowej. Takie to ładne było że aż się do jakiejś kompilki nadaje. Skrzydła jakoś nie jarały, może Ronaldo czuje jeszcze w kościach finał CC. Nabiegał się wtedy bardzo dużo, teraz chyba nie dał rady. Berbatow strzelił, ale 90% pracy wykonał Park. Bułgar po prostu wiedział gdzie się znaleźć, niczego mu nie ujmując, bo to też jest sztuka. Evra taki przygaszony jakiś taki. Rio i Vidić normalnie, ale trochę słabiej niż to do czego nas przyzwyczaili. Rio trochę lepiej, więc konkluzja jest prosta- Vida na ławkę a do środka EvansWink. O`Shea zagrał dobre zawody. To nie do wiary jak się rozwinął dzięki absencji Evry.

RedLucas napisał(a):VDS - strasznie niepewny w dzisiejszym meczu, dopiero po przerwie parę dobrych interwencji.
Poza tym klopsem ja nie mam żadnych negatywnych uwag do gry Edwina. Wyciągnął parę groźnych piłek, a błędy zdarzają się każdemu. Pierwszy od "niepamiętamkiedy".
Cytat:Park - walka, walka i jeszcze raz walka. Jeszcze trochę i będzie takim Tevezem, który tylko biega, przydałoby się troche więcej kreatywności.
Asysta wystarczy?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-03-2009 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.03.2009; 20:45) - panopticum - 05-03-2009 09:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości